Trakai Castle Cup 2012
2012.03.09
Varžybos
komentarai: 0

TRAKŲ PILIES TAURĖ 2012/ TRAKAI CASTLE CUP 2012
2012.03.10-11 Trakai

Pastaba: varžybų dalyviai, nemokamai statysiantys automobilius, gali tą daryti visuose Trakuose, išskyrus apžvalgos aikštelę priešais pilį.



Online registration


DALYVIŲ SĄRAŠAS - ENTRIES LIST

For more information/ Daugiau informacijos: trakai.sportas(@)gmail.com, phone +370618 81494
Išankstinė registracija iki/ Preliminary registration is till 8th of March (11 pm).

Registruotis galima čia - Online registration here
or
dartsfederacija.lt, balticdarts.com or arunas(@)dartsfederacija.lt.

Information about accommodation in Trakai (in LT/DE/EN/RU/PL languages)
REGLAMENTAS - INVITATION

Registracija galima ir varžybų vietoje. Neužsiregistravusieji iš anksto praranda teisę būti reitinguoti.
Registration is possible and at the venue. Not registered in advance loses a right to be seeded.


MEN - VYRAI
1. Madars Razma (LV)
2. Gintaras Nagevičius
3. Tarmo Pütsepp (EST)
4. Janis Ievins(LV)
5. Rytis Šakys
6. Gintas Trakimavičius
7. Andrei Zinkevich (BLR)
8. Eldar Abdulaev (BLR)
9. Dmitry Bekh (BLR)
10. Egidijus Vaikutis
11. Arūnas Čiplys
12. Lukas Tumėnas
13. Gintaras Tumėnas
14. Viktoras Neliubinas
15. Dmitrijs Blatovs (LAT)
16. Kirils Staruhins (LAT)
17. Jevgenij Judin
18. Virginijus Vozbutas
19. Evgeniy Ermolov (RUS)
20. Ilia Ermolov (RUS)
21. Darius Labanauskas
22. Tomas Šakys
23. Algimantas Baltūsis
24. Sigitas Vasylius
25. Sergej Gončarov
26. Rimas Želvys
27. Gintaris Armalis
28. Algirdas Makauskas
29. Darius Repšys
30. Rokas Aniulis
31. Arnis Gerners (LAT)
32. Arvydas Kvedaras
33. Aigars Strēlis (LAT)
34. Albertas Olechnovičius
35. Andrius Sparauskas
36. Artūras Lesauskas
37. Aliaksandr Bekh (BLR)
38. Aliaksei Hyliakevich (BLR)
39. Vitali Navoichyk (BLR)
40. Ihar Rahavy (BLR)
41. Anton Rumiantsau (BLR)
42. Artsiom Shamyna (BLR)
43. Viachaslau Talkachou (BLR)
44. Andrei Tarasenka (BLR)
45. Pavel Yakimau (BLR)
46. Aleksey Yusha (BLR)
47. Girts Ločmelis (LAT)
48. Aleksandr Stankevič
49. Jānis Birznieks (LAT)
50. Tapio Pajala (FIN)
51. Jurijs Botvinko (LAT)
52. Marius Stankaitis
53. Ilgvars Lacis (LAT)
54. Meelis Aule (EST)
55. Aimar Kala (EST)
56. Arvi Ott (EST)
57. Ivar Hupolainen (EST)
58. Mati Leis (EST)
59. Janis Bačkins (LAT)
60. Matiss Bauers (LAT)
61. Janis Lauks (LAT)
62. Raimundas Bajoravičius
63. Artūras Bogučianskas
64. Jurijus Stekolnikovas
65. Guntars Grebskis (LAT)
66. Rihards Tomašickis (LAT)
67. Andris Prodnieks (LAT)
68. Giedrius Martinaitis
69. Erikas Mačiūnas
70. Romanas Kropivjanskis
71. Gediminas Ivaškevičius
72. Vytautas Stankevičius
73. Donatas Riškus
74. Pavel Šereškov


LADIES - MOTERYS
1. Audronė Nagevičienė
2. Vyta Orlovienė
3. Viktorija Jasiūnaitė
4. Ligita Vilks (LAT)
5. Eve Peterson (EST)
6. Asta Juknienė
7. Ramunė Tovstukha
8. Erika Bagdonaviciene
9. Renata Vaikutiene
10. Ryte Banaitiene
11. Irena Čiplienė
12. Vida Tumėnienė
13. Sandija Andersone (LAT)
14. Kornelija Lušaitė
15. Irēna Bauze (LAT)
16. Kristīne Bauze (LAT)
17. Aurita Sirvydytė
18. Arūnė Kvedarienė
19. Ekaterina Gordejeva (BLR)
20. Sviatlana Lira (BLR)
21. Maria Lindström (FIN)
22. Tiina Aule (EST)
23. Avelina Lace (LAT)
24. Vilma Armalienė
25. Vita Grebska (LAT)
26. Rūta Šereškova


VYRŲ POROS - MEN PAIRS
1. Rytis Šakys - Gintas Trakimavičius
2. Eldar Abdulaev - Dmitry Bekh (BLR)
3. Lukas Tumėnas - Gintaras Tumėnas
4. Dmitrijs Blatovs - Kirils Staruhins (LAT)
5. Jevgenij Judin - Virginijus Vozbutas
6. Ermolov Evgeniy - Ermolov Ilia (RU)
7. Darius Labanauskas - Gintaras Nagevičius
8. Sigitas Vasylius - Sergej Gončarov
9. Rimas Želvys - Gintaris Armalis
10. Rokas Aniulis - Algirdas Makauskas
11. Andrius Jacukevičius - Karolis Lučkovskis
12. Artūras Bogučianskas - Romanas Kropivjanskis
13. Darius Kairaitis - Artūras Kontorovičius


LADIES PAIRS - MOTERŲ POROS
1. Renata Vaikutienė - Rytė Banaitienė
2. Ligita Vilks - Sandija Andersone (LAT)

NEED PAIR - REIKIA PORININKO
Arnis Gerners (men)
Tapio Pajala (men)
Maria Lindström (ladies)


Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.03.16

1. Darius LABANAUSKAS 550
2. Arūnas ČIPLYS 364
3. Aigars STRELIS 239
4. Kristaps MICKUS 219
5. Ugnius JANKŪNAS 219
6. Mindaugas BARAUSKAS 209
7. Gintaras NAGEVIČIUS 204
8. Donatas MATIJOŠKA 202
9. Gintaras TUMĖNAS 182
10. Tomas SPERAUSKAS 157

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 277
2. Algina JUKNAITĖ 250
3. Renata VAIKUTIENĖ 241
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 225
5. Asta JUKNIENĖ 198
6. Raminta KVEDARAITĖ 122
7. Irena BAUZE 66
8. Arūnė KVEDARIENĖ 65
9. Milda ZDANAUSKAITĖ 56
10. Irena ČIPLIENĖ 51
10. Rūta ŠEREŠKOVA 51
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us