Trakų Pilies Taurė 2014
2014.03.07
Varžybos
komentarai: 3

Trakų pilis, 2014.03.08-09


Asmeninė (šeštadienį, kovo 08 d.)
Porinė (sekmadienį, kovo 09 d.)
REGLAMENTAS- INVITATION
Online registration - Registruokis dabar



Online registration till 06.03.2014, 22.00


********* DALYVIŲ SĄRAŠAS - PLAYERS LIST ***********

VYRAI (MEN)
1. Jevgenij Judin
2. Mindaugas Skarbalius
3. Paulius Jarmalavičius
4. Svajūnas Dabašinskas
5. Arūnas Čiplys
6. Donatas Matijoška
7. Saulius Andriulevičius
8. Dmitry Bekh (BELARUS)
9. Eldar Abdulaev (BELARUS)
10. Alex Yusha (BELARUS)
11. Andrey Tarasenka(BELARUS)
12. Mindaugas Bendinskas
13. Darius Labanauskas
14. Madars Razma (LATVIA)
15. Benediktas Paulauskas
16. Sigitas Vasylius
17. Sergej Gončarov
18. Nauris Gleglu (LATVIA)
19. Tadas Kiallo
20. Saulius Kazakauskas
21. Andrius Sparauskas
22. Gintaris Armalis
23. Rimas Želvys
24. Narve Plassen (Norway)
25. Leif Serenus (Sweden)
26. Tomas Šakys
27. Marcin Malinowski(POLAND)
28. Albertas Olechnovičius
29. Mantvydas Kupstys
30. Erikas Mačiūnas
31. Lukasz Waclawski (POLAND)
32. Gatis Lancers (LATVIA)
33. Algimantas Rudaitis
34. Gintaras Nagevičius
35. Artur Kupiec (POLAND)
36. Rokas Aniulis
37. Tomas Riaubiškis
38. Jurijus Stekolnikovas
39. Julius Zubavičius
40. Darius Brokartas
41. Darius Kairaitis
42. Elmeri Kuosmanen (FINLAND)
43. Gintas Trakimavičius
44. Pavel Šereškov
45. Guntars Grebskis (LATVIA)
46. Aivars Šutka (LATVIA)
47. Gediminas Ivaškevičius
48. Guntars Stipins (LATVIA)
49. Reno Roga (LATVIA)
50. Rūdolfs Mežeckis (LATVIA)
51. Ingus Trušinskis (LATVIA)
52. Jānis Ivanovskis (LATVIA)
53. Raimonds Jankūns (LATVIA)
54. Aleksandrs Kalderauskis (LATVIA)
55. Andris Rācenis (LATVIA)
56. Oskars Kovaļevskis (LATVIA)
57. Alexander Bekh (BELARUS)
58. Lukas Tumėnas
59. Gintaras Tumėnas
60. Ilvars Draulis (LATVIA)
61. Stasys Bendinskas
62. Dalius Židanavičius
63. Tomasz Dzikolowski (POLAND)
64. Donatas Riškus
65. Sebastian Majewski (POLAND)
66. Egidijus Vaikutis
67. Jarosław Lutycz (POLAND)
68. Sebastian Mydlarz (POLAND)
69. Grzegorz Borowiak (POLAND)
70. Krzysztof Iwaniuk (POLAND)
71. Aurimas Poškus
72. Robertas Zaluba
73. Edgaras Grincevičius
74. Mindaugas Lukševičius
75. Wieslaw Kozlowski (POLAND)
76. Aidas Petkelis
77. Darius Petkelis
78. Jevgenij Sevostjanov
79. Mindaugas Kairys
80. Ugnius Jankūnas
81. Osvaldas Kšanys
82. Aleksander Metelsky (BELARUS)
83. Artūras Dunda
84. Dovydas Antanavičius
85. Raimundas Bajoravičius
86. Aliaksey Afanasenka (BELARUS)
87. Andrei Babrou (BELARUS)
88. Aliaksandr Bahdanovich (BELARUS)
89. Uladzimir Buhayeu (BELARUS)
90. Ivan Kliakhin (BELARUS)
91. Dzianis Matsuka (BELARUS)
92. Aliaksandr Miatselski (BELARUS)
93. Vitali Navoichyk (BELARUS)
94. Markas Avakimian (BELARUS)
95. Aleh Plauski (BELARUS)
96. Andrei Pontus (BELARUS)
97. Ihar Rahavy (BELARUS)
98. Andrei Rostowtsev (BELARUS)
99. Anton Rumiantsau (BELARUS)
100. Viachaslau Talkachou (BELARUS)
101. Alexey Tyazhkih (BELARUS)
102. Aleh Uzhou (BELARUS)
103. Aliaksandr Filatau (BELARUS)
104. Artsiom Shamyna (BELARUS)
105. Pavel Yakimau (BELARUS)
106. Uzhov Oleg (BELARUS)
107. Pavel Yakimov (BELARUS)
108. Igor Rogovoj (BELARUS)
109. Giedrius Veiverys
110. Paulius Bakanas
111. Andrey Bobrov (BELARUS)
112. Rytis Kajauskas
113. Almiras Kavaliauskas
114. Aigars Strelis (LATVIA)


MOTERYS (WOMEN)
1. Jurgita Bendinskienė
2. Viktorija Jasiūnaitė
3. Kornelija Lušaitė
4. Rytė Banaitienė
5. Vyta Orlovienė
6. Vilma Armalienė
7. Aurita Sirvydytė
8. Svetlana Abramenko (BELARUS)
9. Asta Juknienė
10. Dorota Adomavičiūtė
11. Gabrielė Garbatavičiūtė
12. Greta Kliokytė
13. Petuykova Yulia (RUSSIA)
14. Drobkova Anna (RUSSIA)
15. Milda Zubavičienė
16. Renata Vaikutienė
17. Sandra Rimkevičiūtė
18. Irina Abramova (RUSSIA)
19. Yulia Pishchikova (RUSSIA)
20. Lumi Silvan (FINLAND)
21. Rūta Šereškova
22. Laima Upeniece (LATVIA)
23. Sandija Andersone (LATVIA)
24. Anita Puncule (LATVIA)
25. Vita Grebska (LATVIA)
26. Marija Ružāne (LATVIA)
27. Miglė Ivaškevičienė
28. Lonija Stare (LATVIA)
29. Olita Simaško (LATVIA)
30. Areta Kovaļevska (LATVIA)
31. Anita Māldere (LATVIA)
32. Ilva Kalniņa (LATVIA)
33. Anita Vents (LATVIA)
34. Zeltite Strade (LATVIA)
35. Elina Putnina (LATVIA)
36. Irena Čiplienė
37. Vida Tumėnienė
38. Gordeeva Katerina (BELARUS)
39. Lira Svetlana (BELARUS)
40. Victoria Novorodskaya (BELARUS)
41. Diana Shota (POLAND)
42. Justyna Lutycz (POLAND)
43. Tatiana Gulyaeva (RUSSIA)
44. Iryna Zinkevich (BELARUS)
45. Sviatlana Petrashko (BELARUS)
46. Natallia Pontus (BELARUS)
47. Nataliya Rostovtseva (BELARUS)
48. Aliona Yaskevich (BELARUS)
49. Zinkevich Irina (BELARUS)
50. Jekaterina Kushkova
51. Marija Sologubaitė



******SEKMADIENIS - SUNDAY*****************************

VYRŲ PORINIS - MEN PAIRS
1. Svajūnas Dabašinskas - Paulius Jarmalavičius
2. Donatas Matijoška - Saulius Andriulevičius
3. Darius Labanauskas - Madars Razma
4. Eldar Abdulaev - Dmitry Bekh
5. Gintaras Nagevičius - Sigitas Vasylius
6. Gintaris Armalis - Rimas Želvys
7. Narve Plassen - Leif Serenus
8. Albertas Olechnovičius - Mantvydas Kupstys
9. Saulius Kazakauskas - Andrius Sparauskas
10. Rokas Aniulis - Tomas Riaubiškis
11. Darius Brokartas - Darius Kairaitis
12. Ugnius Jankūnas - Mindaugas Skarbalius
13. Guntars Grebskis - Aivars Šutka
14. Guntars Stipins - Reno Roga
15. Rūdolfs Mežeckis - Ingus Trušinskis
16. Aleksandrs Kalderauskis – Raimonds Jankūns
17. Oskars Kovaļevskis – Andris Rācenis
18. Jevgenij Novikov - Mindaugas Senulis
19. Aurimas Poškus - Mantas Steponavičius
20. Edgaras Grincevičius - Mindaugas Lukševičius
21. Wieslaw Kozlowski - Lukasz Waclawski
22. Andrey Tarasenka - Alexander Bekh
23. Osvaldas Kšanys - Sergej Gončarov
24. Pavel Yakimov - Igor Rogovoj
25. Rytis Kajauskas - Almiras Kavaliauskas




MOTERŲ PORINIS - LADIES PAIRS
1. Kornelija Lušaitė - Viktorija Jasiūnaitė
2. Rytė Banaitienė - Vyta Orlovienė
3. Vilma Armalienė - Aurita Sirvydytė
4. Gabrielė Garbatavičiūtė - Greta Kliokytė
5. Renata Vaikutienė - Sandra Rimkevičiūtė
6. Laima Upeniece - Sandija Andersone
7. Lumi Silvan - Rūta Šereškova
8. Vita Grebska - Marija Ružāne
9. Miglė Ivaškevičienė - Kristina Stančikaitė
10. Areta Kovaļevska – Anita Māldere
11. Ilva Kalniņa – Anita Vents
12. Yulia Petyukova - Anna Drobkova
13. Lonija Stare - Olita Simaško
14. Asta Juknienė - Dorota Adomavičiūtė
15. Katerina Gordeeva - Svetlana Lira
16. Irina Abramova - Yulia Pishchikova



*********REIKIA POROS - NEED PAIR:******************************

1. Alexander Bekh
2. Svetlana Abramenko
3. Violeta Povilaitienė
4. Tatiana Gulyaeva
5. Andrey Bobrov
Komentarai
Laima
14.03.03 - 23:51
Atsakyti:
Ir brīvas vietas braucienam no Rīgas uz Traķiem, interesentus lūdzu rakstīt -emailas-
________________________________________________________________________________________
Gintaras
14.03.07 - 00:51
Atsakyti:
yakimov, uzov, rogovoy po 2 kartus uzregistruoti
________________________________________________________________________________________
andrius
14.03.07 - 20:33
Atsakyti:
Oho kiek dalyviu, reiks pilies priestatą statyt:)
________________________________________________________________________________________

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.03.10

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 590
2. Arūnas ČIPLYS 255
3. Andrey PONTUS 254
4. Gintaras NAGEVIČIUS 232
5. Aigars STRELIS 195
6. Gintaras TUMĖNAS 185
7. Sigitas KVAJAUSKAS 185
8. Darius LABANAUSKAS 180
9. Artūras DUNDA 126
10. Osvaldas KŠANYS 114

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 339
2. Algina JUKNAITĖ 267
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 233
4. Asta JUKNIENĖ 208
5. Renata VAIKUTIENĖ 123
6. Eglė GALDIKAITĖ 111
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 92
8. Raminta KVEDARAITĖ 78
9. Arūnė KVEDARIENĖ 75
10. Erika HANSEN 61
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us