Federacijos Taurė 2017
2017.03.31
Varžybos
komentarai: 1

Užsiregistravusių komandų ir žaidėjų sąrašas


Išanstinė registracija baigėsi 2017.03.30 22.00 val.
Varžybų reglamentą rasite -čia-

Dalyvius registruoja klubų vadovai, individualiai gali registruotis tik tie žaidėjai, kurie nežais jokioje komandoje.



UŽSIREGISTRAVUSIOS KOMANDOS:

Komandų sudėtį bus galima patikslinti varžybų vietoje iki registracijos pabaigos

Dublis 1 (4+2):

Dublis 2 (4+2):

Dublis 3 (4+0):

Kretingos "Topas" (4+0):

Smiginis LT Kaunas (4+2):

Komanda APUOKAS I (4+2):

Komanda APUOKAS II (4+2):

Mažeikių DARTS klubas (4+2):

Auksinė Strėlė 1 (4+0):

Auksinė Strėlė 2 (4+0):

Kauno TRAJEKTORIJA (4+2):



TIK INDIVIDUALIAI IR / ARBA PORINIAME
Gintaras Jarmalavičius
Dainius Geležauskas
Valdas Jocius
Gintaras Tumenas
Lukas Tumenas
Audrius Rutė
Mindaugas Barauskas
Dalius Židanavičius
Stasys Bendinskas
Paulius Čivilis
Gediminas Ivaškevičius
Erikas Mačiūnas
Edgaras Pigulevičius
Arūnas Baliukonis
Mindaugas Skarbalius

Amelija Masaitytė
Renata Vaikutienė
Algina Juknaitė
Marija Sologubaitė
Violeta Povilaitienė

Dainius Geležauskas - Valdas Jocius (vienai dienai)
Mindaugas Barauskas-Audrius Rutė (vienai dienai)
Dalius Židanavičius - Stasys Bendinskas (vienai dienai)
Gediminas Ivaškevičius - Erikas Mačiūnas (vienai dienai)

Amelija Masaitytė-Elvyra Kasputytė (tik komandinis)
Algina Juknaitė - Marija Sologubaitė (vienai dienai)

Ieško poros ir komandos, žaistų ir asmeninėje rungtyje

Violeta Povilaitienė
Komentarai
Gintaras
17.03.26 - 22:00
Atsakyti:
Siauliu AUKSINES STRELES komanda priimtu 2 moteris
________________________________________________________________________________________

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.04.10

1. Darius LABANAUSKAS 550
2. Arūnas ČIPLYS 339
3. Mindaugas BARAUSKAS 269
4. Aigars STRELIS 239
5. Kristaps MICKUS 219
6. Ugnius JANKŪNAS 219
7. Gintaras NAGEVIČIUS 208
8. Gintaras TUMĖNAS 186
9. Benediktas PAULAUSKAS 174
10. Sigitas KVAJAUSKAS 153

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 337
2. Algina JUKNAITĖ 240
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 240
4. Asta JUKNIENĖ 213
5. Renata VAIKUTIENĖ 196
6. Raminta KVEDARAITĖ 122
7. Irena BAUZE 66
8. Milda ZDANAUSKAITĖ 60
9. Arūnė KVEDARIENĖ 56
10. Audra PETKELIENĖ 48
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us