Auksinė Strėlė 2017
2017.11.23
Varžybos
komentarai: 0

Lietuvos ir Baltijos reitingo darts turnyras Šiauliuose - 2017 11 25.

Varžybų vieta: Tilžės g. 225, Šiauliai.

Varžybų reglamentas.
Salė atidaroma 2017 11 25d. 9.30val.
Registracija į individualias varžybas: nuo 10.00 iki 12.00.
Klubinių komandų Registracija iki 10.45
11.00 komandinių varžybų pradžia.
12.00 komandinių varžybų pradžia.
12.30 registracijos pabaiga
13.00 individualių varžybų pradžia.
17.00 paguodos turnyro ir jaunimo iki 18 metų varžybų pradžia.

Registracija:
Išankstinė dalyvių registracija iki 2017.11.23 22.00
Varžybų dieną vietoje registracija iki 12.30
Varžybų starto mokesčiai ir priziniai apdovanojimai bus kaip numatyta Lietuvos Darts Federacijos reitinginių varžybų reglamente.


UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:
1. Mareks Gražuls (Latvia)
2. Donatas Matijoška
3. Gintas Trakimavičius
4. Benediktas Paulauskas
5. Gintaras Nagevičius
6. Gintaras Tumėnas
7. Gintaras Jarmalavičius
8. Algirdas Makauskas
9. Arūnas Čiplys
10. Tomas Bužonas
11. Julius Zubavičius
12. Jurijus Stekolnikovas
13. Svajūnas Dabašinskas
14. Marius Adakauskas
15. Edvardas Stasaitis
16. Paulius Jarmalavičius
17. Dainius Geležauskas
18. Kęstutis Mikalauskas
19. Tomas Šakys
20. Lukas Tumėnas
21. Pavel Šereškov
22. Domantas Jakaitis
23. Sigitas Vasylius
24. Eduardas Grigas
25. Adomas Buškus
26. Marius Zdanauskas
27. Ignas Viktas
28. Artūras Dunda
29. Bronius Januška
30. Remigijus Barauskas
31. Vytautas Stankevičius
32. Algimantas Rudaitis
33. Darius Labanauskas
34. Sigitas Kvajauskas
35. Romualdas Jablonskis
36. Antanas Galdikas
37. Artūras Galdikas
38. Arūnas Bučys

MOTERYS:
1. Irena Čiplienė
2. Milda Zubavičienė
3. Algina Juknaitė
4. Sandra Rimkevičiūtė
5. Jurgita Šakienė
6. Asta Juknienė
7. Renata Vaikutienė
8. Marija Sologubaitė
9. Rūta Šereškova
10. Dorota Adomavičiūtė

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.06.18

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 515
2. Andrey PONTUS 220
3. Gintaras NAGEVIČIUS 194
4. Arūnas ČIPLYS 191
5. Darius LABANAUSKAS 180
6. Sigitas KVAJAUSKAS 162
7. Artūras DUNDA 124
8. Aigars STRELIS 115
9. Gintaras TUMĖNAS 112
10. Tomas BUŽONAS 111

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 257
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
3. Algina JUKNAITĖ 213
4. Asta JUKNIENĖ 194
5. Renata VAIKUTIENĖ 108
6. Eglė GALDIKAITĖ 90
7. Arūnė KVEDARIENĖ 66
8. Milda ZDANAUSKAITĖ 65
9. Raminta KVEDARAITĖ 61
10. Erika HANSEN 50
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us