Smiginis LT taurė 2018
2018.03.09
Varžybos
komentarai: 0

VARŽYBŲ NUOSTATAI
Išankstinė registracija iki 2018.03.08 dienos 22.00 val.


Užsiregistravę žaidėjai:

VYRAI:
1. Sigitas Kvajauskas
2. Romualdas Jablonskis
3. Antanas Galdikas
4. Artūras Galdikas
5. Arūnas Malakauskas
6. Jonas Lesčiauskas
7. Giedrius Beniušis
8. Arūnas Bučys
9. Jonas Domarkas
10. Martynas Kupšys
11. Arūnas Smilingis
12. Mantas Jablonskis
13. Andrėjus Procykas
14. Arnoldas Ivoška
15. Tomas Šakys
16. Donatas Matijoška
17. Ugnius Jankūnas
18. Marius Zdanauskas
19. Arūnas Čiplys
20. Benediktas Paulauskas
21. Gintaras Jarmalavičius
22. Kristaps Mickus
23. Darius Labanauskas
24. Mindaugas Barauskas
25. Dainius Rudalevičius
26. Nerijus Špiliauskas
27. Evaldas Ačas
28. Tomas Sperauskas
29. Šarūnas Šukaitis
30. Aidas Petkelis
31. Darius Petkelis
32. Arūnas Ceplys
33. Ričardas Balčiūnas
34. Pavel Šereškov
35. Gintaras Tumėnas
36. Erikas Mačiūnas
37. Povilas Lelešius
38. Aigars Strelis
39. Algirdas Dobrovolskis
40. Almiras Kavaliauskas
41. Aurimas Morkūnas
42. Gediminas Mockus
43. Mykolas Galinis
44. Aurimas Cirtautas
45. Marius Adakauskas
46. Gintaras Nagevičius
47. Edvardas Stasaitis
48. Gintas Trakimavičius
49. Gediminas Ivaškevičius
50. Sigitas Vasylius
51. Osvaldas Kšanys
52. Arvydas Kvedaras
53. Julius Zubavičius
54. Jurijus Stekolnikovas
55. Paulius Sidabras
56. Valdas Mišeikis
57. Remigijus Barauskas
58. Deividas Norvilas
59. Arvydas Dzimidavičius
60. Rytis Šakys
61. Stasys Stasiulis
62. Janis Birznieks
63. Artūras Dunda
64. Jānis Kupšis
65. Uldis Buļko

MOTERYS:
1. Algina Juknaitė
2. Jurgita Šakienė
3. Asta Juknienė
4. Irena Čiplienė
5. Sandra Rimkevičiūtė
6. Audra Petkelienė
7. Rūta Šereškova
8. Renata Vaikutienė
9. Irena Bauze
10. Arūnė Kvedarienė
11. Raminta Kvedaraitė
12. Daiva Mišeikienė


Porinė rungtis

MOTERYS
1. Sandra Rimkevičiūtė - Jurgita Šakienė


VYRAI
1. Tomas Šakys - Dainius Rudalevičius
2. Darius Labanauskas - Mindaugas Barauskas
3. Aidas Petkelis - Darius Petkelis
4. Arūnas Ceplys - Ričardas Balčiūnas
5. Ugnius Jankūnas - Donatas Matijoška
6. Aigars Strelis -Kristaps Mickus
7. Gintas Trakimavičius - Arvydas Dzimidavičius
8. Uldis Buļko - Jānis Kupšis

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2018.12.10

1. Darius LABANAUSKAS 630
2. Arūnas ČIPLYS 380
3. Tomas ŠAKYS 241
4. Donatas MATIJOŠKA 216
5. Mindaugas BARAUSKAS 204
6. Ugnius JANKŪNAS 201
7. Gintaras NAGEVIČIUS 179
8. Gintaras TUMĖNAS 168
9. Tomas SPERAUSKAS 157
10. Lukas TUMĖNAS 151


MOTERYS

1. Asta JUKNIENĖ 246
2. Renata VAIKUTIENĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 230
4. Algina JUKNAITĖ 227
5. Kornelija LUŠAITĖ 177
6. Raminta KVEDARAITĖ 112
7. Rūta ŠEREŠKOVA 68
8. Arūnė KVEDARIENĖ 63
9. Irena BAUZE 56
10. Jurgita ŠAKIENĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2018.11.02

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Arunas Ciplys
3. Kristaps Mickus
4. Madars Razma
5. Aigars Strelis
6. Mindaugas Barauskas
7. Ugnius Jankūnas
8. Tomas Šakys
9. Brian Lokken
10. Andres Paal

LADIES

1. Algina Juknaite
2. Asta Jukniene
3. Kristine Mickus
4. Helene Sundelin
5. Sandra Rimkeviciute
6. Anda Seimane
7. Renata Vaikutiene
8. Irena Bauze
9. Marija Ruzane
10. Zeltite Strade


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us