Žiežmariai 2019
2019.03.15
Varžybos
komentarai: 0

NUOSTATAI
Registracija: dalyviai registruojasi – -čia- arba el. paštu dmatijoska(@)gmail.com iki kovo 14 d. 22 val. ir varžybų vietoje (turnyro dieną).
Iš anksto ne užsiregistravę asmenys praranda galimybę būti reitinguotais.


Registruoti dalyviai

Vyrai:

1. Donatas Matijoška (Dublis)
2. Benediktas Paulauskas (Dublis)
3. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
4. Jörgen Brouwer (Dublis)
5.Tomas Riaubiškis (Strėlė)
6. Jevgenij Novikov (Dublis)
7. Šarūnas Šukaitis (Smiginis LT)
8. Egidijus Vaikutis (Jonavos Strėlė)
9. Aigars Strelis (Mažeikių DARTS SK)
10. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
11. Edgaras Pigulevičius (Topas)
12. Gintaras Nagevičius ( Auksinė Strėlė)
13. Vytautas Naujalis (Marijampolė)
14. Algirdas Naujalis (Marijampolė)
15. Kristaps Mickus (Mažeikių DARTS SK)
16. Giedrius Sederevičius (Smiginis LT)
17. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
18. Gintaras Tumėnas (Vilniaus Legionas)
19. Ugnius Jankūnas (Dublis)
20. Mantas Petkevičius (Smiginis LT)
21. Giedrius Beniušis (Topas)
22. Jonas Domarkas (Topas)
23. Mindaugas Viskontas (Topas)
24. Mantas Buivydas (Topas)
25. Martynas Kupšys (Topas)
26. Tomas Sperauskas (Smiginis LT)
27. Lukas Tumėnas (Vilniaus Legionas)
28. Audrius Saulėnas (Dublis)
29. Erikas Važnevičius (Dublis)
30. Mindaugas Lukševičius (Dublis)
31. Andrius Timofejevas (Vilniaus legionas)
32. Stasys Stasiulis (Vilniaus Legionas)
33. Arvydas Dzimidavičius (Dublis)
34. Almiras Kavaliauskas (Dublis)
35. Aurimas Morkūnas (Dublis)
36. Paulius Mikaločius (Topas)
37. Edvardas Stasaitis (Auksinė Strėlė)
38. Osvaldas Kšanys (Auksinė Strėlė)
39. Antanas Galdikas (Topas)
40. Arūnas Malakauskas (Topas)
41. Artūras Galdikas (Topas)
42. Gediminas Ivaškevičius (Vilniaus Legionas)
43. Gediminas Lakavičius (Jonava)
44. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
45. Sigitas Kvajauskas (Topas)
46. Julius Vaitkevičius (Legas)
47. Gintaras Dreižas (Legas)
48. Kęstas Venslauskas (Legas)
49. Jonas Jonaitis (Strėlė)
50. Mindaugas Povilaitis (Dublis)
51. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
52. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
53. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
54. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
55. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
56. Eduardas Grigas (Auksinė strėlė)
57. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
58. Gintaras Jankauskas (Trajektorija)
59. Albinas Mankevičius (Dvidešimtukas)
60. Julius Jaskutėlis (Dvidešimtukas)
61. Pavel Šereškov (Apuokas)
62. Algimantas Baltūsis (Smigiis LT)
63. Dovydas Antanavičius (Dublis)

MOTERYS:
1. Asta Juknienė (Dublis)
2. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
3. Algina Juknaitė (Dublis)
4. Renata Vaikutienė (Jonavos Strėlė)
5. Irena Bauze (Mažeikių DARTS SK)
6. Eglė Galdikaitė (Topas)
7. Kornelija Lušaitė (Strėlė)
8. Gabrielė Garbatavičiūtė (Dublis)
9. Greta Gudzinevičiūtė (Legas)
10. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
11. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
12. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
13. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
14. Violeta Povilaitienė (Smiginis LT)
15. Indrė Arlinskaitė (Legas)
16. Rūta Šereškova (Apuokas)

Jaunimas:
1. Ignas Naujalis (Marijampolė)
2. Aurimas Morkūnas (Dublis)
3. Erikas Važnevičius (Dublis)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Artėjančios varžybos
Nėra būsimų įvykių
PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Galutinis 2020

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 371
2. Arūnas ČIPLYS 230
3. Edgaras GRIKŠAS 131
4. Edgaras PIGULEVIČIUS 115
5. Gintaras NAGEVIČIUS 114
6. Sigitas KVAJAUSKAS 105
7. Tomas BUŽONAS 98
8. Artūras DUNDA 90
9. Andrey PONTUS 80
10. Artūras GALDIKAS 75
10. Laimis ZUBAVIČIUS 75

MOTERYS

1. Milda ZDANAUSKAITĖ 217
2. Kornelija LUŠAITĖ 200
3. Asta JUKNIENĖ 153
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 126
5. Algina JUKNAITĖ 77
6. Renata VAIKUTIENĖ 65
7. Jolita DRĄSUTIENĖ 56
8. Gerda MALDEIKYTĖ 55
9. Eglė GALDIKAITĖ 50
10. Raminta KVEDARAITĖ 43
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2020.12.15

1. SMIGINIS LT 958
2. Vilniaus LEGIONAS 863
3. Elektrėnų DUBLIS 662
4. Kretingos TOPAS 638
5. Mažeikių DARTS SK 632
6. Kauno TRAJEKTORIJA 512
7. Prienų STADIONAS 390
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 360
9. Jonavos STRĖLĖ 181
10. Šakių TANDEMAS 166
11. Vilniaus APUOKAS 133
12. Vilniaus LEGAS 110
13. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 29


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us