Topas Taurė 2019
2019.07.25
Varžybos
komentarai: 0

Lietuvos - Baltijos reitingo varžybos

Varžybų vieta: „Prystovų sodyba“ Pristovai, Kretingos raj., Lietuva.

Varžybų nuostatai
Išankstinė REGISTRACIJA iki 2019.07.25 - 22.00 val.

DALYVIAI

----------MOTERYS ------------
1. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS klubas)
2. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
3. Algina Juknaitė (Dublis)
4. Asta Juknienė (Dublis)
5. Renata Vaikutienė (Strėlė)
6. Irena Bauze (Latvija)
7. Ilze Ozola (Latvija)
8. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)


--------- VYRAI --------------
1. Sigitas Kvajauskas (Topas)
2. Romualdas Jablonskis (Topas)
3. Antanas Galdikas (Topas)
4. Artūras Galdikas (Topas)
5. Arūnas Malakauskas (Topas)
6. Jonas Lesčiauskas (Topas)
7. Giedrius Beniušis (Topas)
8. Arūnas Bučys (Topas)
9. Jonas Domarkas (Topas)
10. Martynas Kupšys (Topas)
11. Arūnas Smilingis (Topas)
12. Tomas Vazbys (Topas)
13. Paulius Mikaločius (Topas)
14. Mantas Jablonskis (Topas)
15. Andrius Auželis (Topas)
16. Edgaras Pigulevičius (Topas)
17. Mantas Buivydas (Topas)
18. Mindaugas Viskontas (Topas)
19. Jokūbas Domarkas (Topas)
20. Tajus Smilingis (Topas)
21. Karolis Stalmokas (Topas)
22. Tomas Kundrotas (Topas)
23. Arnoldas Ivoška (Topas)
24. Gediminas Baltmiškis (Topas)
25. Tomas Sperauskas (SmiginisLT)
26. Šarūnas Šukaitis (SmiginisLT)
27. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
28. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS klubas)
29. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
30. Evaldas Ačas (SmiginisLT)
31. Benediktas Paulauskas (Dublis)
32. Donatas Matijoška (Dublis)
33. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
34. Giedrius Sederevičius (SmiginisLT)
35. Rytis Koncevičius (SmiginisLT)
36. Arūnas Išganaitis (SmiginisLT)
37. Gražvydas Bulvydas (SmiginisLT)
38. Jonas Jonaitis (Strėlė)
39. Tomas Šakys (Smiginis LT)
40. Dainis Birgens (Latvija)
41. Erikas Mačiūnas (Vilniaus Legionas)
42. Egidijus Kriščiūnas (SmiginisLT)
43. Raimundas Garbus (Vilniaus Legionas)
44. Sentis Siksna (Latvija)
45. Jānis Kupšis (Latvija)
46. Markuss Jansons (Latvija)
47. Ralfs Lieğis (Latvija)
48. Roberts Lieğis (Latvija)
49. Andrey Pontus (Dublis)
50. Dmitri Luzhankov (Dublis)
51. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
52. Sandis Kipens (Latvija)
53. Tomas Riaubiškis (Strėlė)
54. Jānis Cērps (Latvija)
55. Aigars Strelis (Mažeikių DASRTS SK)
56. Gatis Ozols (Latvija)
57. Andrius Timofejevas (Vilniaus Legionas)
58. Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
59. Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
60. Sigitas Vasylius (Auksinė strėlė)
61. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
62. Gintaras Jankauskas (Trajektorija)
63. Antanas Ramavičius (Trajektorija)
64. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS klubas)
65. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS klubas)
66. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS klubas)
67. Algimantas Baltūsis (SmiginisLT)
68. Aidas Petkelis (SmiginisLT)
69. Darius Petkelis (SmignisLT)
70. Stasys Stasiulis (Auksinė strėlė)
71. Arvydas Dzimidavičius (Dublis)
72. Janis Puško (Latvija)


------------ Jaunimas ------------
1.Jokūbas Domarkas (Topas)
2.Tajus Smilingis (Topas)
3. Andrius Pikiotas
4. Markuss Jansons (Latvija)
5. Ralfs Lieğis (Latvija)
6. Roberts Lieğis (Latvija)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.10.30

1. Darius LABANAUSKAS 400
2. Mindaugas BARAUSKAS 384
3. Aigars STRELIS 290
4. Arūnas ČIPLYS 280
5. Andrey PONTUS 199
6. Kristaps MICKUS 198
7. Gintaras NAGEVIČIUS 191
8. Gintaras TUMĖNAS 186
9. Ugnius JANKŪNAS 164
10. Sigitas KVAJAUSKAS 162


MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 379
2. Algina JUKNAITĖ 303
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 184
4. Asta JUKNIENĖ 165
5. Renata VAIKUTIENĖ 145
6. Raminta KVEDARAITĖ 130
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 90
8. Arūnė KVEDARIENĖ 69
9. Irena BAUZE 65
10. Eglė GALDIKAITĖ 47
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us