Kaišiadorių Taurė "LEGAS 2019"
2019.10.17
Varžybos
komentarai: 0

NUOSTATAI
Išankstinė registracija iki 2019.10.17 22.00

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

MOTERYS:
1. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
2. Irma Dobrovolskienė (Legas)
3. Renata Vaikutienė (Jonavos Strėlė)
4. Greta Gudzinevičiūtė (Legas)
5. Indrė Arlinskaitė (Legas)
6. Asta Juknienė (Dublis)
7. Kornelija Lušaitė (Jonavos Strėlė)
8. Algina Juknaitė (Dublis)
9. Eglė Galdikaitė (Topas)
10. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
11. Audra Petkelienė (Smiginis LT)
12. Laima Radžiūtė (Apuokas)
13. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
14. Arūnė Kvedariene (Trajektorija)
15. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
16. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
17. Jūratė Domarkienė (Topas)
18. Helena Palahina
19. Tatsiana Nuzhnova
20. Irena Bauze (Mažeikių DARTS SK)



VYRAI:
1. Gintaras Račkus (Smiginis LT)
2. Feliksas Dobrovolskis (Legas)
3. Dainius Derkintis (Legas)
4. Martynas Laumelis (Legas)
5. Vygintas Kisevičius (Legas)
6. Kęstas Venslauskas (Legas)
7. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
8. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
9. Liudas Čereskevičius (Vilniaus Legionas)
10. Šarūnas Šukaitis (Smiginis LT)
11. Egidijus Kriščiūnas (Smiginis LT)
12. Egidijus Vaikutis (Jonavos Strėlė)
13. Julius Vaitkevičius (Legas)
14. Arūnas Šimaitis (Legas)
15. Rytis Šakys (Dublis)
16. Gražvydas Bulvydas (Smiginis LT)
17. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
18. Ugnius Jankunas (Dublis)
19. Benediktas Paulauskas (Dublis)
20. Audrius Saulėnas (Dublis)
21. Sergej Popov
22. Aurimas Morkūnas (Dublis)
23. Donatas Matijoška (Dublis)
24. Artūras Dunda (Dublis)
25. Andrey Pontus (Dublis)
26. Dmitry Luzhankov (Dublis)
27. Petr Bazalutsky (Dublis)
28. Siarhey Shliahau (be klubo)
29. Robertas Urbanas (Dublis)
30. Linas Urbanas (Dublis)
31. Justas Krilavičius (Dublis)
32. Raimondas Vileikis (Dublis)
33. Rytis Koncevičius (SmiginisLT)
34. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
35. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
36. Albinas Mankevičius (Prienų Dvidešimtukas)
37. Lukas Tumėnas (Vilniaus Legionas)
38. Gintaras Tumėnas (Vilniaus Legionas)
39. Arūnas Išganaitis (SmiginisLT)
40. Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
41. Darius Petkelis (Smiginis LT)
42. Algis Jekaitis (Smiginis LT)
43. Giedrius Sederevičius (Smiginis LT)
44. Andrius Timofejevas (Vilniaus Legionas)
45. Giedrius Veiverys (Apuokas)
46. Jonas Zanevičius (Apuokas)
47. Danius Sklizmantas (Apuokas)
48. Saulius Mockus (Apuokas)
49. Filipas Kitovas
50. Sigitas Kvajauskas (Topas)
51. Evaldas Ačas (Smiginis LT)
52. Mindaugas Viskontas (Topas)
53. Edgaras Pigulevičius (Topas)
54. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
55. Gintaras Jankauskas (Trajektorija)
56. Antanas Ramanavičius (Trajektorija)
57. Lukas Kudrevičius (Trajektorija)
58. Arnas Skliutas (Trajektorija)
59. Ilja Kaplunas (Auksinė strėlė)
60. Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
61. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
62. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
63. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
64. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
65. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
66. Dainius Jasevičius (Smiginis LT)
67. Darius Labanauskas (Smiginis LT)
68. Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
69. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
70. Jonas Domarkas (Topas)
71. Antanas Galdikas (Topas)
72. Arūnas Malakauskas (Topas)
73. Arūnas Smilingis (Topas)
74. Giedrius Beniušis (Topas)
75. Paulius Mikaločius (Topas)
76. Gintaris Armalis (Vilniaus Legionas)
77. Aigars Strelis (Mažeikių DARTS SK)
78. Stasys Stasiulis (Vilniaus Legionas)
79. Tomas Vaškys (be klubo)
80. Laurynas Žurauskas (be klubo)
81. Vitalijus Katiševskij (be klubo)
82. Rytis Šakys (Dublis)
83. Tadas Liutkus (be klubo)


Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Artėjančios varžybos
Nėra būsimų įvykių
PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Galutinis 2020

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 371
2. Arūnas ČIPLYS 230
3. Edgaras GRIKŠAS 131
4. Edgaras PIGULEVIČIUS 115
5. Gintaras NAGEVIČIUS 114
6. Sigitas KVAJAUSKAS 105
7. Tomas BUŽONAS 98
8. Artūras DUNDA 90
9. Andrey PONTUS 80
10. Artūras GALDIKAS 75
10. Laimis ZUBAVIČIUS 75

MOTERYS

1. Milda ZDANAUSKAITĖ 217
2. Kornelija LUŠAITĖ 200
3. Asta JUKNIENĖ 153
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 126
5. Algina JUKNAITĖ 77
6. Renata VAIKUTIENĖ 65
7. Jolita DRĄSUTIENĖ 56
8. Gerda MALDEIKYTĖ 55
9. Eglė GALDIKAITĖ 50
10. Raminta KVEDARAITĖ 43
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2020.12.15

1. SMIGINIS LT 958
2. Vilniaus LEGIONAS 863
3. Elektrėnų DUBLIS 662
4. Kretingos TOPAS 638
5. Mažeikių DARTS SK 632
6. Kauno TRAJEKTORIJA 512
7. Prienų STADIONAS 390
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 360
9. Jonavos STRĖLĖ 181
10. Šakių TANDEMAS 166
11. Vilniaus APUOKAS 133
12. Vilniaus LEGAS 110
13. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 29


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us