Elektrėnų Taurė 2020
2020.09.17
Varžybos
komentarai: 0

Registracija: dalyviai registruojasi – -čia- arba el. paštu dmatijoska(@)gmail.com iki rugsėjo 17 d. 22 val. ir varžybų vietoje (turnyro dieną).
Iš anksto neužsiregistravę asmenys praranda galimybę būti reitinguotais.

Starto mokestis:
Individuali rungtis : Licencijuotiems nariams 10 € (nelicencijuotiems - 12 €), asmenims iki 18 m. (pateikus asmens dokumentą) – 5 € (nelicencijuotiems – 7 €).


Daugiau informacijos Nuostatuose.

*************DALYVIŲ SĄRAŠAS*********************

MOTERYS:
1. Asta Juknienė (Dublis)
2. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
3. Algina Juknaitė (Dublis)
4. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
5. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
6. Eglė Galdikaitė (Vilniaus legionas)
7. Kornelija Lušaitė (Vilniaus legionas)
8. Gerda Maldeikytė (Smiginis LT)
9. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
10. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
11. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
12. Lina Augulytė Butkuvienė (Legas)
13. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
14. Monika Gurauskienė (Topas)
15. Indrė Smilingienė (Topas)
16. Jolita Drąsutienė (Topas)
17. Jūratė Domarkienė (Topas)



VYRAI:
1. Donatas Matijoška (Dublis)
2. Edgaras Grikšas (Smiginis LT)
3. Mindaugas Lidžius (Smiginis LT)
4. Jörgen Brouwer (Dublis)
5. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
6. Artūras Dunda (Dublis)
7. Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
8. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
9. Gintaras Katkus (Smiginis LT)
10. Algis Jekaitis (Smiginis LT)
11. Gražvydas Bulvydas (Tandemas)
12. Arnas Skliutas (Trajektorija)
13. Dominykas Šinkonis (Legas)
14. Jonas Jonaitis (Vilniaus legionas)
15. Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
16. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
17. Liudas Čereškevičius (Vilniaus legionas)
18. Dainius Jasevičius (Tandemas)
19. Robertas Urbanas (Dublis)
20. Raimondas Vileikis (Dublis)
21. Justas Krilavičius(Dublis)
22. Linas Urbanas (Dublis)
23. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
24. Ramūnas Valys (Smiginis LT)
25. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
26. Andrius Pikiotas (Vilniaus legionas)
27. Mindaugas Viskontas(Topas)
28. Justas Viskontas (Topas)
29. Aidas Pikiotas (Vilniaus legionas)
30. Tomas Šimanskas (Trajektorija)
31. Laimis Zubavičius (Smiginis LT)
32. Martynas Daukantas (Smiginis LT)
33. Gytis Jasenauskas (Smiginis LT)
34. Mantas Petkevičius (Smiginis LT)
35. Robertas Kasperavičius (Smiginis LT)
36. Nerijus Štaraitis (Smiginis LT)
37. Martynas Laumelis (Legas)
38. Vitalijus Bertašius (Legas)
39. Kęstas Venslauskas (Legas)
40. Valdas Račys (Vilniaus legionas)
41. Sigitas Vasylius (Auksinė strėlė)
42. Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
43. Marius Adakauskas ( Auksinė strėlė)
44. Gintaras Račkus (Smiginis LT)
45. Edgaras Pigulevičius (Vilniaus legionas)
46. Ignas Viktas (Dublis)
47. Gintaras Vosylius (Vilniaus legionas)
48. Deivis Janulevičius (Vilniaus legionas)
49. Darius Bliznevič (Varėna)
50. Rolandas Kviecinskas (Varėna)
51. Gediminas Barysas (Varėna)
52. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
53. Gediminas Žagarinskas (Trajektorija)
54. Klaidas Jankaitis (Trajektorija)
55. Tomas Makunas (Trajektorija)
56. Pavel Lesko (Trajektorija)
57. Tomas Šakys (Smiginis LT)
58. Darius Petkelis (Smiginis LT)
59. Antanas Galdikas (Topas)
60. Artūras Galdikas (Topas)
61. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
62. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
63. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
64. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
65. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
66. Mantas Stakėnas (Mažeikių DARTS SK)
67. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
68. Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
69. Gintaras Gurauskas (Topas)
70. Arūnas Smilingis (Topas)
71. Simas Bendorius (Legas)
72. Roman Senych (Tandemas)
73. Lukas Antanavičius (Dublis)
74. Vilmantas Kasparavičius (Smiginis LT)
75. Saulius Mockus (Apuokas)
76. Tadas Neverovičius (Apuokas)
77. Filipas Kitovas (Apuokas)
78.






Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.10.13

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 551
2. Arūnas ČIPLYS 280
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Artūras DUNDA 160
5. Tomas BUŽONAS 158
6. Sigitas KVAJAUSKAS 142
7. Edgaras PIGULEVIČIUS 141
8. Edgaras GRIKŠAS 131
9. Mindaugas VISKONTAS 120
10. Artūras GALDIKAS 99

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 262
2. Milda ZDANAUSKAITĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
4. Asta JUKNIENĖ 195
5. Algina JUKNAITĖ 144
6. Eglė GALDIKAITĖ 92
7. Renata VAIKUTIENĖ 90
8. Jolita DRĄSUTIENĖ 71
9. Raminta KVEDARAITĖ 60
10. Gerda MALDEIKYTĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us