Topas Taurė 2020
2020.07.31
Varžybos
komentarai: 0

Lietuvos - Baltijos reitingo varžybos

Varžybų vieta: „Jaunimo sodyba“, Kėkštų kaimas, Kretingos raj.

Varžybų nuostatai
Išankstinė REGISTRACIJA iki 2020.07.30 - 22.00 val.

DALYVIAI

---------- MOTERYS ------------

1. Jolita Drąsutienė (Topas)
2. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
3. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
4. Algina Juknaitė (Dublis)
5. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
6. Asta Juknienė (Dublis)
7. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
8. Jūratė Domarkienė (Topas)
9. Monika Gurauskienė (Topas)
10. Indrė Smilingienė (Topas)
11. Vida Jablonskienė (Topas)
12. Renata Vaikutienė (Strėlė)
13. Erika Hansen (Strėlė)
14. Gerda Maldeikytė (SmiginisLT)
15. Irena Bauze (Latvija)
16. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
17. Vilija Viskontė (Topas)
18. Audra Petkelienė (SmiginisLT)

---------- VYRAI ------------

1. Gintaras Katkus (Smiginis LT)
2. Donatas Matijoška (Dublis)
3. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
4. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
5. Kęstutis Bulota (LT/Olandija)
6. Algis Jekaitis (Smiginis LT)
7. Aurimas Cirtautas (Smiginis LT)
8. Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
9. Justas Krilavičius (Dublis)
10. Robertas Urbanas (Dublis)
11. Gražvydas Bulvydas (Tandemas)
12. Sigitas Kvajauskas (Topas)
13. Romualdas Jablonskis (Topas)
14. Antanas Galdikas (Topas)
15. Artūras Galdikas (Topas)
16. Arūnas Malakauskas (Topas)
17. Jonas Lesčiauskas (Topas)
18. Giedrius Beniušis (Topas)
19. Arūnas Bučys (Topas)
20. Martynas Kupšys (Topas)
21. Arūnas Smilingis (Topas)
22. Tomas Vazbys (Topas)
23. Paulius Mikaločius (Topas)
24. Mantas Jablonskis (Topas)
25. Mantas Buivydas (Topas)
26. Mindaugas Viskontas (Topas)
27. Jokūbas Domarkas (Topas)
28. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
29. Artūras Dunda (Dublis)
30. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
31. Edgaras Grikšas (SmiginisLT)
32. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
33. Rytis Koncevičius (SmiginisLT)
34. Dainius Jasevičius (Tandemas)
35. Valdas Račys (Vilniaus Legionas)
36. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
37. Janis Kupšis (Topas)
38. Jorgen Brouwer (Dublis)
39. Audrius Saulėnas (Dublis)
40. Mindaugas Martinkus (SmiginisLT)
41. Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
42. Darius Petkelis (SmiginisLT)
43. Martynas Daukantas (SmiginisLT)
44. Tomas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
45. Aigars Strelis (Latvija)
46. Robert Hansen (Strėlė)
47. Mindaugas Lidžius (SmiginisLT)
48. Arvydas Dzimidavicius
49. Jonas Jonaitis (Vilniaus Legionas)
50. Edgaras Pigulevičius (Vilniaus Legionas)
51. Gintaras Jarmalavičius (Viliaus Legionas)
52. Aurimas Bagdžiūnas (SmiginisLT)
53. Raimondas Vileikis (Dublis)
54. Eriks Eglitis (Vilniaus Legionas)
55. Gražvydas Žakys (SmiginisLT)
56. Tomas Šakys (SmiginisLT)
57. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
58. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
59. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
60. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
61. Mantas Stakėnas (Mažeikių DARTS SK)
62. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
63. Aurimas Burba (Mažeikių DARTS SK)
64. Marius Žiauga (Mažeikių DARTS SK)
65. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
66. Sergej Gončarov (Auksinė Strėlė)
67. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
68. Edvardas Stasaitis (Auksinė Strėlė)
69. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
70. Gediminas Žagarinskas (Trajektorija)
71. Audrius Daukantas (Vilniaus Legionas)
72. Edvardas Stasaitis (Auksinė Strėlė)
73. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
74. Sergej Gončarov (Auksinė Strėlė)
75. Tomas Makūnas (Trajektorija)
76. Algimantas Baltūsis (SmiginisLT)
77. Ralfs Lieģis (Latvija)
78. Roberts Lieģis (Latvija)
79. Markuss Jansons (Latvija)
80. Kristers Deiders (Latvija)
81. Albinas Mankevičius (Prienų Dvidešimtukas)
82. Arnas Skliutas (Trajektorija)
83. Gediminas Lakavičius


PORINĖ RUNGTIS


---------- MOTERYS ------------

1. Erika Hansen - Renata Vaikutienė
2. Vilija Viskontė - Jolita Drąsutienė
3. Indrė Smilingienė - Monika Gurauskienė
4. Vida Jablonskienė - Jūratė Domarkienė


---------- VYRAI ------------
1. Aurimas Cirtautas - Algis Jekaitis (Smiginis LT)
2. Gintaras Katkus - Ramūnas Valys
3. Egidijus Karčiauskas - Rytis Koncevičius
4. Egidijus Vaikutis - Robert Hansen
5. Donatas Matijoška - Audrius Saulėnas



---------- IEŠKO POROS ------------

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



LIETUVOS ČEMPIONATAS 2021

Kaunas - 2021.12.11-12

REGLAMENTAS
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Registruokis dabar

Registruoja tik komandų vadovai visoms rungtims, atskirai registruojasi tik nežaidžiantys komandinės rungties.
Registracija varžybų vietoje 2021.12.11 8.30-9.30
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Pelėda 2021
Arunas 21.08.19 - 17:59
Pelėda 2021
Arvis 21.08.17 - 09:53
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2021.11.30

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 201
2 Mindaugas BARAUSKAS 177
3 Tomas BUŽONAS 164
4 Mindaugas VISKONTAS 120
5 Artūras DUNDA 105
6 Arūnas ČIPLYS 104
7 Ugnius JANKŪNAS 91
8 Sergej GONČAROV 85
9 Sigitas KVAJAUSKAS 79
10 Gintaras GURAUSKAS 70

MOTERYS
1 Milda ZDANAUSKAITĖ 197
2 Kornelija LUŠAITĖ 120
3 Asta JUKNIENĖ 72
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 69
5 Algina JUKNAITĖ 66
6 Jolita DRĄSUTIENĖ 56
7 Gerda MALDEIKYTĖ 41
8 Vida JABLONSKIENĖ 41
9 Eglė GALDIKAITĖ 34
10 Aurelija KRILAVIČIENĖ 25
10 Viliją VISKONTĖ 25
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2020.12.15

1. SMIGINIS LT 958
2. Vilniaus LEGIONAS 863
3. Elektrėnų DUBLIS 662
4. Kretingos TOPAS 638
5. Mažeikių DARTS SK 632
6. Kauno TRAJEKTORIJA 512
7. Prienų STADIONAS 390
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 360
9. Jonavos STRĖLĖ 181
10. Šakių TANDEMAS 166
11. Vilniaus APUOKAS 133
12. Vilniaus LEGAS 110
13. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 29


Visi taškai
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us