Topas Taurė 2020
2020.07.31
Varžybos
komentarai: 0

Lietuvos - Baltijos reitingo varžybos

Varžybų vieta: „Jaunimo sodyba“, Kėkštų kaimas, Kretingos raj.

Varžybų nuostatai
Išankstinė REGISTRACIJA iki 2020.07.30 - 22.00 val.

DALYVIAI

---------- MOTERYS ------------

1. Jolita Drąsutienė (Topas)
2. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
3. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
4. Algina Juknaitė (Dublis)
5. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
6. Asta Juknienė (Dublis)
7. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
8. Jūratė Domarkienė (Topas)
9. Monika Gurauskienė (Topas)
10. Indrė Smilingienė (Topas)
11. Vida Jablonskienė (Topas)
12. Renata Vaikutienė (Strėlė)
13. Erika Hansen (Strėlė)
14. Gerda Maldeikytė (SmiginisLT)
15. Irena Bauze (Latvija)
16. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
17. Vilija Viskontė (Topas)
18. Audra Petkelienė (SmiginisLT)

---------- VYRAI ------------

1. Gintaras Katkus (Smiginis LT)
2. Donatas Matijoška (Dublis)
3. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
4. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
5. Kęstutis Bulota (LT/Olandija)
6. Algis Jekaitis (Smiginis LT)
7. Aurimas Cirtautas (Smiginis LT)
8. Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
9. Justas Krilavičius (Dublis)
10. Robertas Urbanas (Dublis)
11. Gražvydas Bulvydas (Tandemas)
12. Sigitas Kvajauskas (Topas)
13. Romualdas Jablonskis (Topas)
14. Antanas Galdikas (Topas)
15. Artūras Galdikas (Topas)
16. Arūnas Malakauskas (Topas)
17. Jonas Lesčiauskas (Topas)
18. Giedrius Beniušis (Topas)
19. Arūnas Bučys (Topas)
20. Martynas Kupšys (Topas)
21. Arūnas Smilingis (Topas)
22. Tomas Vazbys (Topas)
23. Paulius Mikaločius (Topas)
24. Mantas Jablonskis (Topas)
25. Mantas Buivydas (Topas)
26. Mindaugas Viskontas (Topas)
27. Jokūbas Domarkas (Topas)
28. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
29. Artūras Dunda (Dublis)
30. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
31. Edgaras Grikšas (SmiginisLT)
32. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
33. Rytis Koncevičius (SmiginisLT)
34. Dainius Jasevičius (Tandemas)
35. Valdas Račys (Vilniaus Legionas)
36. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
37. Janis Kupšis (Topas)
38. Jorgen Brouwer (Dublis)
39. Audrius Saulėnas (Dublis)
40. Mindaugas Martinkus (SmiginisLT)
41. Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
42. Darius Petkelis (SmiginisLT)
43. Martynas Daukantas (SmiginisLT)
44. Tomas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
45. Aigars Strelis (Latvija)
46. Robert Hansen (Strėlė)
47. Mindaugas Lidžius (SmiginisLT)
48. Arvydas Dzimidavicius
49. Jonas Jonaitis (Vilniaus Legionas)
50. Edgaras Pigulevičius (Vilniaus Legionas)
51. Gintaras Jarmalavičius (Viliaus Legionas)
52. Aurimas Bagdžiūnas (SmiginisLT)
53. Raimondas Vileikis (Dublis)
54. Eriks Eglitis (Vilniaus Legionas)
55. Gražvydas Žakys (SmiginisLT)
56. Tomas Šakys (SmiginisLT)
57. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
58. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
59. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
60. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
61. Mantas Stakėnas (Mažeikių DARTS SK)
62. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
63. Aurimas Burba (Mažeikių DARTS SK)
64. Marius Žiauga (Mažeikių DARTS SK)
65. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
66. Sergej Gončarov (Auksinė Strėlė)
67. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
68. Edvardas Stasaitis (Auksinė Strėlė)
69. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
70. Gediminas Žagarinskas (Trajektorija)
71. Audrius Daukantas (Vilniaus Legionas)
72. Edvardas Stasaitis (Auksinė Strėlė)
73. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
74. Sergej Gončarov (Auksinė Strėlė)
75. Tomas Makūnas (Trajektorija)
76. Algimantas Baltūsis (SmiginisLT)
77. Ralfs Lieģis (Latvija)
78. Roberts Lieģis (Latvija)
79. Markuss Jansons (Latvija)
80. Kristers Deiders (Latvija)
81. Albinas Mankevičius (Prienų Dvidešimtukas)
82. Arnas Skliutas (Trajektorija)
83. Gediminas Lakavičius


PORINĖ RUNGTIS


---------- MOTERYS ------------

1. Erika Hansen - Renata Vaikutienė
2. Vilija Viskontė - Jolita Drąsutienė
3. Indrė Smilingienė - Monika Gurauskienė
4. Vida Jablonskienė - Jūratė Domarkienė


---------- VYRAI ------------
1. Aurimas Cirtautas - Algis Jekaitis (Smiginis LT)
2. Gintaras Katkus - Ramūnas Valys
3. Egidijus Karčiauskas - Rytis Koncevičius
4. Egidijus Vaikutis - Robert Hansen
5. Donatas Matijoška - Audrius Saulėnas



---------- IEŠKO POROS ------------

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.10.13

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 551
2. Arūnas ČIPLYS 280
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Artūras DUNDA 160
5. Tomas BUŽONAS 158
6. Sigitas KVAJAUSKAS 142
7. Edgaras PIGULEVIČIUS 141
8. Edgaras GRIKŠAS 131
9. Mindaugas VISKONTAS 120
10. Artūras GALDIKAS 99

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 262
2. Milda ZDANAUSKAITĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
4. Asta JUKNIENĖ 195
5. Algina JUKNAITĖ 144
6. Eglė GALDIKAITĖ 92
7. Renata VAIKUTIENĖ 90
8. Jolita DRĄSUTIENĖ 71
9. Raminta KVEDARAITĖ 60
10. Gerda MALDEIKYTĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us