Pelėda 2020
2020.08.27
Varžybos
komentarai: 0

2020 m. rugpjūčio 29 d. - Vilniaus naktinis klubas “Loftas” (Švitrigailos g. 29, Vilnius)

Išankstinė dalyvių registracija
Papildoma registracija vyks varžybų dieną iki 11:00.
Komandinių varžybų pradžia 11.00 (registracija iki 10.30)
Individualių varžybų pradžia 12:00.


Užsiregistravusių žaidėjų sąrašas

MOTERYS:

1. ASTA JUKNIENĖ (Dublis)
2. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
3. AURELIJA KRILAVIČIENĖ (DUBLIS)
4. RENATA VAIKUTIENĖ (STRĖLĖ)
5. GERDA MALDEIKYTĖ (SMIGINIS LT)
6. IRMA DOBROVOLSKIENĖ (LEGAS)
7. ALGINA JUKNAITĖ (DUBLIS)
8. EGLĖ GALDIKAITĖ (VILNIAUS LEGIONAS)
9. MILDA ZDANAUSKAITĖ (TRAJEKTORIJA)
10. JOLITA DRĄSUTIENĖ (TOPAS)
11. KORNELIJA LUŠAITĖ (VILNIAUS LEGIONAS)
12. ARŪNĖ KVEDARIENĖ (TRAJEKTORIJA)
13. RAMINTA KVEDARAITĖ (TRAJEKTORIJA)
14. Irena Čiplienė (Mažeikių Darts SK)


VYRAI:

1. DONATAS MATIJOŠKA (Dublis)
2. JÖRGEN BROUWER (Dublis)
3. VALDAS RAČYS (VILNIAUS LEGIONAS)
4. GINTARAS JARMALAVIČIUS (VILNIAUS LEGIONAS)
5. ANDRIUS MIEŽINSKAS (AUKSINĖ STRĖLĖ)
6. FILIPAS KITOVAS (APUOKAS)
7. TADAS NEVEROVIČIUS (APUOKAS)
8. DAINIUS GELEŽAUSKAS (APUOKAS)
9. ROBERTAS URBANAS (DUBLIS)
10. EGIDIJUS BRAZAS (AUKSINĖ STRĖLĖ)
11. EGIDIJUS VAIKUTIS (STRĖLĖ)
13. MARTYNAS DAUKANTAS (SMIGINIS LT)
14. VITALIJUS BERTAŠIUS (LEGAS)
15. FELIKSAS DOBROVOLSKIS (LEGAS)
16. JONAS JONAITIS (VILNIAUS LEGIONAS)
17. SIMAS BENDORIUS (LEGAS)
18. ALGIS JEKAITIS (SMIGINIS LT)
19. MARIUS ZDANAUSKAS (TRAJEKTORIJA)
20. JÃNIS KUPŠIS (TOPAS LT)
21. ALGIMANTAS BALTŪSIS (SMIGINIS LT)
22. KĘSTUTIS ŽUKAS (SMIGINIS LT)
23. EDGARAS GRIKŠAS (SMIGINIS LT)
24. MINDAUGAS LIDŽIUS (SMIGINIS LT)
25. MINDAUGAS BARAUSKAS (STADIONAS)
26. ŠARŪNAS ŠUKAITIS (TANDEMAS)
27. ARŪNAS BALIUKONIS (VILNIAUS LEGIONAS)
28. LIUDAS ČEREŠKEVIČIUS (VILNIAUS LEGIONAS)
29. MANTAS STEPONAVIČIUS (VILNIAUS LEGIONAS)
30. VALDAS RAUDONIUS (VILNIAUS LEGIONAS)
31. NAURIS DZIKAS (VILNIAUS LEGIONAS)
32. EDGARAS PIGULEVIČIUS (VILNIAUS LEGIONAS)
33. KĘSTUTIS MIKALAUSKAS (VILNIAUS LEGIONAS)
34. EGIDIJUS KURKLIETIS (SMIGINIS LT)
35. ROBERTAS KASPERAVIČIUS (SMIGINIS LT)
36. GYTIS JASENAUSKAS (SMIGINIS LT)
37. ALGIRDAS DOBROVOLSKIS (LEGAS)
38. ARTŪRAS GALDIKAS (TOPAS)
39. MINDAUGAS VISKONTAS (TOPAS)
40. EGIDIJUS KARČIAUSKAS (STADIONAS)
41. NERIJUS ŠTARAITIS (SMIGINIS LT)
42. LAIMIS ZUBAVIČIUS (SMIGINIS LT)
43. DAINIUS JASEVIČIUS (TANDEMAS)
44. DONATAS RIŠKUS (AUKSINĖ STRĖLĖ)
45. MARTYNAS LAUMELIS (LEGAS)
46. ANTANAS GALDIKAS (TOPAS)
47. AIDAS PIKIOTAS (VILNIAUS LEGIONAS)
48. ANDRIUS PIKIOTAS (VILNIAUS LEGIONAS)
49. ARVYDAS KVEDARAS (TRAJEKTORIJA)
50. RAIMONDAS VILEIKIS (DUBLIS)
51. TOMAS PIKIOTAS (VILNIAUS LEGIONAS)
52. PAVEL LESKO (TRAJEKTORIJA)
53. GINTARAS NAGEVIČIUS ( AUKSINĖ STRĖLĖ)
54. SERGEJ GONČAROV ( AUKSINĖ STRĖLĖ)
55. Arūnas Čiplys (Mažeikų Darts SK)
56. Tomas Bužonas (Mažeikų Darts SK)
57. Paulius Sidabras (Mažeikų Darts SK)
58. Povilas Jankaitis (Mažeikų Darts SK)
59. Marius Žiauga (Mažeikų Darts SK)
60. KĘSTAS VENSLAUSKAS (LEGAS)
61. GINTARAS KATKUS (SMIGINIS LT)
62. GEDIMINAS ZAGARINSKAS (TRAJEKTORIJA)
63. TOMAS MAKUNAS (TRAJEKTORIJA)
64. ARNAS SKLIUTAS (TRAJEKTORIJA)
65. AURIMAS CIRTAUTAS (SMIGINIS LT)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.10.13

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 551
2. Arūnas ČIPLYS 280
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Artūras DUNDA 160
5. Tomas BUŽONAS 158
6. Sigitas KVAJAUSKAS 142
7. Edgaras PIGULEVIČIUS 141
8. Edgaras GRIKŠAS 131
9. Mindaugas VISKONTAS 120
10. Artūras GALDIKAS 99

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 262
2. Milda ZDANAUSKAITĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
4. Asta JUKNIENĖ 195
5. Algina JUKNAITĖ 144
6. Eglė GALDIKAITĖ 92
7. Renata VAIKUTIENĖ 90
8. Jolita DRĄSUTIENĖ 71
9. Raminta KVEDARAITĖ 60
10. Gerda MALDEIKYTĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us