Kaišiadorių Taurė "Legas 2020"
2020.10.08
Varžybos
komentarai: 0

NUOSTATAI
Išankstinė registracija iki 2020.10.08 22.00

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

MOTERYS:
1. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
2. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
3. Gerda Maldeikytė (SmiginisLT)
4. Algina Juknaitė (Dublis)
5. Asta Juknienė (Dublis)
6. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
7. Greta Gudzinevičiūtė (Legas)
8. Jolita Drąsutienė (Topas)
9. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
10. Monika Gurauskienė (Topas)
11. Vida Jablonskienė (Topas)
12. Jūratė Domarkienė (Topas)
13. Vilija Viskontė (Topas)
14. Barbora Viskontė (Topas)
15. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
16. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
17. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
18. Eglė Galdikaitė (Vilniaus Legionas)
..............................................
19. Indrė Smilingienė (Topas)


VYRAI:
1. Dainius Derkintis (Legas)
2. Martynas Laumelis (Legas)
3. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
4. Dominykas Šinkonis (Legas)
5. Donatas Matijoška (Dublis)
6. Edgaras Grikšas (SmiginisLT)
7. Mindaugas Lidžius (SmiginisLT)
8. Vilmantas Kasparavičius (SmiginisLT)
9. Arnas Skliutas (Trajektorija)
10. Martynas Daukantas (SmiginisLT)
11. Artūras Dunda (Dublis)
12. Feliksas Dobrovolskis (Legas)
13. Mindaugas Viskontas (Topas)
14. Justas Viskontas (Topas)
15. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
16. Artūras Galdikas (Topas)
17. Albinas Mankevičius (Dvidešimtukas)
18. Tomas Simanskas (Trajektorija)
19. Justas Krilavičius (Dublis)
20. Linas Urbanas (Dublis)
21. Robertas Urbanas (Dublis)
22. Algis Jekaitis (SmiginisLT)
23. Laimis Zubavičius (SmiginisLT)
24. Kęstutis Žukas (SmiginisLT)
25. Simas Bendorius (Legas)
26. Julius Vaitkevičius (Legas)
27. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
28. Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
29. Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
30. Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
31. Aurimas Cirtautas (SmiginisLT)
32. Kęstas Venslauskas (Legas)
33. Ovidijus Talijūnas (Legas)
34. Vitalijus Bertašius (Legas)
35. Algimantas Baltūsis (SmiginisLT)
36. Gintaras Vosylius (Vilniaus Legionas)
37. Deivis Janulevičius (Vilniaus Legionas)
38. Darius Bliznevič
39. Gediminas Barysas
40. Rolandas Kviecinskas
41. Edvinas Antropikas
42. Jörgen Brouwer (Dublis)
43. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
44. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
45. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
46. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
47. Paulius Radžvilas (Vilniaus Legionas)
48. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
49. Aidas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
50. Rokas Volskas
51. Nerijus Štaraitis (SmiginisLT)
52. Gintaras Taparauskas (SmiginisLT)
53. Valdas Račys (Vilniaus Legionas)
54. Romualdas Jablonskis (Topas)
55. Gintaras Gurauskas (Topas)
56. Arūnas Smilingis (Topas)
57. Aurimas Bagdžiūnas (SmiginisLT)
58. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
59. Antanas Galdikas (Topas)
60. Giedrius Beniušis (Topas)
61. Audrius Saulėnas (Dublis)
62. Edgaras Pigulevičius (Vilniaus Legionas)
63. Arūnas Šimaitis (Legas)
64. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
65. Tomas Makūnas (Trajektorija)
66. Klaidas Jankaitis (Trajektorija)
67. Pavel Lesko (Trajektorija)
68. Gediminas Zagarinskas (Trajektorija)
69. Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
70. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
71. Gražvydas Žakys (SmiginisLT)
..............................................
72. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
73. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
74. Mantas Petkevičius (SmiginisLT)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.10.13

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 551
2. Arūnas ČIPLYS 280
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Artūras DUNDA 160
5. Tomas BUŽONAS 158
6. Sigitas KVAJAUSKAS 142
7. Edgaras PIGULEVIČIUS 141
8. Edgaras GRIKŠAS 131
9. Mindaugas VISKONTAS 120
10. Artūras GALDIKAS 99

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 262
2. Milda ZDANAUSKAITĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
4. Asta JUKNIENĖ 195
5. Algina JUKNAITĖ 144
6. Eglė GALDIKAITĖ 92
7. Renata VAIKUTIENĖ 90
8. Jolita DRĄSUTIENĖ 71
9. Raminta KVEDARAITĖ 60
10. Gerda MALDEIKYTĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us