Lietuvos čempionatas 2021
2021.12.03
Varžybos
komentarai: 0

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA IKI 2021.12.09 22.00 - Registruoja tik komandų vadovai visoms rungtims, atskirai registruojasi tik nežaidžiantys komandinės rungties. Registracijos metu prašome nurodyti ir savo telefono numerį, kad greičiau vyktų dalyvių registracija.
Registracija varžybų vietoje 8.30 - 9.30

Šeštadienį - individualus ir komandinis iki finalų
Sekmadienį - porinis ir visi finalai

DALYVIŲ SĄRAŠAS


MOTERŲ INDIVIDUALUS
1 Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
2 Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
3 Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
4 Asta Juknienė (Dublis)
5 Algina Juknaitė (Dublis)
6 Aurelija Krilavičienė (Dublis)
7 Kornelija Lušaitė (Legionas)
8 Eglė Galdikaitė (Legionas)
9 Vida Jablonskienė (Topas)
10 Jūratė Domarkienė (Topas)
11 Jolita Drąsutienė (Topas)
12 Vilija Viskontė (Topas)
13 Indrė Smilingienė (Topas)
14 Barbora Viskontė (Topas)
15 Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
16 Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
17 Rugilė Bertašiūtė (Legionas)
18 Indrė Arlinskaitė (Legas)
19 Lina Augulytė-Butkuvienė (Legas)
20 Violeta Povilaitienė (Smiginis LT)
21 Sigita Lukauskytė (Legionas)

MOTERŲ KOMANDINS
1 Trajektorija:

2 Dublis:

3 Legionas:

4 Topas1:

5 Topas2:

6 Topas3:

7 Smiginis LT:

8 Legas:

9 Smiginis LT/Mažeikių DARTS:


MOTERŲ PORINIS
1 Milda Zdanauskaitė - Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
2 Asta Juknienė - Algina Juknaitė (Dublis)
3 Kornelija Lušaitė - Eglė Galdikaitė (Legionas)
4 Vida Jablonskienė - Jūratė Domarkienė (Topas)
5 Jolita Drąsutienė - Vilija Viskontė (Topas)
6 Indrė Smilingienė - Barbora Viskontė (Topas)
7 Sandra Rimkevičiūtė – Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
8 Indrė Arlinskaitė - Lina Augulytė-Butkuvienė (Legas)
9 Violeta Povilaitienė - Irena Čiplienė (Smiginis LT/Mažeikių DARTS)


___________
Ieško porininkės
____________________________________________
VYRŲ INDIVIDUALUS
1 Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
2 Kestutis Bulota (Trajektorija)
3 Marius Zdanauskas (Trajektorija)
4 Tomas Šimanskas (Trajektorija)
5 Martynas Tamosevičius (Trajektorija)
6 Gediminas Žagarinskas (Trajektorija)
7 Tomas Makūnas (Trajektorija)
8 Gintaras Jankauskas (Trajektorija)
9 Arnas Skliutas (Trajektorija)
10 Pavel Lesko (Trajektorija)
11 Rolandas Minderis (Trajektorija)
12 Kestutis Kinas (Trajektorija)
13 Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
14 Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
15 Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
16 Aurimas Burba (Mažeikių DARTS SK)
17 Mantas Stakėnas (Mažeikių DARTS SK)
18 Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
19 Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
20 Marius Žiauga (Mažeikių DARTS SK)
21 Donatas Matijoška (Dublis)
22 Ugnius Jankūnas (Dublis)
23 Artūras Dunda (Dublis)
24 Audrius Saulėnas (Dublis)
25 Justas Krilavičius (Dublis)
26 Benediktas Paulauskas (Dublis)
27 Arvydas Dzimidavičius (Dublis)
28 Aloyzas Blockis (Dublis)
29 Mindaugas Lukševičius (Dublis)
30 Andrius Pikiotas (Legionas)
31 Jonas Jonaitis (Legionas)
32 Edgaras Pigulevičius (Legionas)
33 Gintaras Jarmalavičius (Legionas)
34 Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
35 Sergej Gončarov (Auksinė strėlė)
36 Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
37 Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
38 Albertas Puklevičius (Auksinė strėlė)
39 Sigitas Vasylius (Auksinė strėlė)
40 Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
41 Darius Zubas (Auksinė strėlė)
42 Sigitas Kvajauskas (Topas)
43 Mindaugas Viskontas (Topas)
44 Romualdas Jablonskis (Topas)
45 Arūnas Smilingis (Topas)
46 Raidas Kvasys (Topas)
47 Mindaugas Drungilas (Topas)
48 Arūnas Bučys (Topas)
49 Justas Viskontas (Topas)
50 Artūras Galdikas (Topas)
51 Edgaras Grikšas (Draugužiai)
52 Laurynas Mitkus (Draugužiai)
53 Valentas Pūdžiuvėlis (Draugužiai)
54 Mantas Karženauskas (Draugužiai)
55 Mindaugas Lidžius (Draugužiai)
56 Aurimas Cirtautas (Draugužiai)
57 Algis Jekaitis (Draugužiai)
58 Darius Pupliauskas (Draugužiai)
59 Arūnas Grikšas (Legionas)
60 Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
61 Darius Petkelis (Smiginis LT)
62 Raimondas Astrauskas
63 Gintaras Katkus (Smiginis LT/Klaipėda)
64 Mindaugas Martinkus (Smiginis LT/Klaipėda)
65 Gražvydas Žakys (Smiginis LT/Klaipėda)
66 Roman Solenkov (Smiginis LT/Klaipėda)
67 Giedrius Veiverys (Apuokas)
68 Dainius Geležauskas (Apuokas)
69 Filipas Kitovas (Apuokas)
70 Artur Vinel (Apuokas)
71 Julius Paleckis
72 Rimas Cirkelis
73 Nerijus Vaznelis (Smiginis LT)
74 Mantas Petkevičius (Smiginis LT)
75 Laimis Zubavičius (Smiginis LT)
76 Kęstutis Žukas (Smiginis LT)
77 Robertas Kasperavičius (Smiginis LT)
78 Tomas Šakys (Smiginis LT)
79 Gytis Jasenauskas (Smiginis LT)
80 Vilmantas Kasparavičius (Smiginis LT)
81 Gintaras Račkus (Smiginis LT)
82 Nerijus Štaraitis (Smiginis LT)
83 Sigitas Rastauskas (Smiginis LT)
84 Linas Sarpauskas (Smiginis LT)
85 Marius Povilonis (Smiginis LT)
86 Vaidas Lukševičius (Smiginis LT)
87 Egidijus Kurklietis (Smiginis LT)
88 Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
89 Arūnas Išganaitis (Tandemas)
90 Gediminas Lekavičius (Jonavos Strėlė)
91 Martynas Makarevičius (Trajektorija)
92 Algirdas Dobrovolskis (Legas)
93 Feliksas Dobravolskis (Legas)
94 Kęstas Venslauskas (Legas)
95 Simas Bendorius (Legas)
96 Dainius Derkintis (Legas)
97 Vitalijus Bertašius (Legas)
98 Martynas Laumelis (Legas)
99 Arūnas Šimaitis (Legas)
100 Mindaugas Barauskas (Stadionas)
101 Albinas Mankevičius (Stadionas)
102 Dalius Židanavicius (Stadionas)
103 Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
104 Mantas Jančiauskas (Stadionas)
105 Domas Barauskas (Stadionas)
106 Matas Barauskas (Stadionas)
107 Julius Strampickas (Stadionas)
108 Arūnas Baliukonis (Legionas)
109 Laimonas Kiniulis (Legionas)
110 Liudas Čereškevičius (Legionas)
111 Gytis Čėsna (Trajektorija)
112 Mantas Steponavičius (Legionas)
113 Valdas Raudonius (Legionas)
114 Nauris Dzikas (Legionas)
115 Valdas Jocius (Apuokas)
116 Vilius Černiauskas (Trajektorija)
117 Klaidas Jankaitis (Trajektorija)

VYRŲ KOMANDINIS
1 Trajektorija 1:

2 Trajektorija 2:

3 Trajektorija 3:

4 Mažeikiai:

5 Mažeikiai 2:

6 Dublis:

7 Legionas 1:

8 Auksimė strėlė:

9 Auksinė strėlė - Citma:

10 Topas:

11 Topas:

12 Draugužiai:

13 SmiginisLT/Klaipėda:

14 Apuokas:

15 Smiginis LT 1:

16 Smiginis LT 2:

17 Smiginis LT 3:

18 Legas 1:

19 Legas 2:

20 Stadionas 1:

21 Stadionas 2:

22 Legionas 2:

23 Legionas 3:


VYRŲ PORINIS
1 Marius Zdanauskas- Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
2 Kęstutis Bulota - Tomas Šimanskas (Trajektorija)
3 Martynas Tamosevičius - Gediminas Žagarinskas (Trajektorija)
4 Tomas Makūnas - Gintaras Jankauskas (Trajektorija)
5 Arnas Skliutas - Pavel Lesko (Trajektorija)
6 Rolandas Minderis - Kestutis Kinas (Trajektorija)
7 Mantas Stakėnas - Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
8 Bronius Januška - Marius Žiauga (Mažeikių DARTS SK)
9 Tomas Bužonas - Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
10 Paulius Sidabras - Aurimas Burba (Mažeikių DARTS SK)
11 Artūras Dunda - Audrius Saulėnas (Dublis)
12 Ugnius Jankūnas - Donatas Matijoška (Dublis)
13 Andrius Pikiotas - Jonas Jonaitis (Legionas)
14 Edgaras Pigulevičius - Gintaras Jarmalavičius (Legionas)
15 Gintaras Nagevičius-Sergej Gončarov (Auksinė strėlė)
16 Edvardas Stasaitis-Egidijus Brazas (Auksinė strėlė)
17 Albertas Puklevičius - Darius Zubas (Auksinė strėlė)
18 Sigitas Vasylius - Andrius Miežinskas (Auksinė strėlė)
19 Sigitas Kvajauskas - Mindaugas Viskontas (Topas)
20 Romualdas Jablonskis - Arūnas Smilingis (Topas)
21 Raidas Kvasys - Mindaugas Drungilas (Topas)
22 Arūnas Bučys - Justas Viskontas (Topas)
23 Edgaras Grikšas - Algis Jekaitis (Draugužiai)
24 Mindaugas Lidžius - Aurimas Cirtautas (Draugužiai)
25 Gintaras Katkus - Mindaugas Martinkus (Smiginis LT/Klaipėda)
26 Gražvydas Žakys - Roman Solenkov (Smiginis LT/Klaipėda)
27 Dainius Geležauskas - Valdas Jocius (Apuokas)
28 Laimis Zubavičius – Kęstutis Žukas (Smiginis LT)
29 Tomas Šakys – Robertas Kasperavičius (Smiginis LT)
30 Gytis Jasenauskas – Egidijus Kurklietis (Smiginis LT)
31 Gintaras Račkus – Nerijus Štaraitis (Smiginis LT)
32 Gintaras Taparauskas – Andrius Sparauskas (Smiginis LT)
33 Sigitas Rastauskas – Marius Povilonis (Smiginis LT)
34 Vilmantas Kasparavičius – Linas Sarpauskas (Smiginis LT)
35 Šarūnas Šukaitis - Arūnas Išganaitis (Tandemas)
36 Mindaugas Barauskas - Dalius Židanavicius (Stadionas)
37 Albinas Mankevičius - Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
38 Mantas Jančiauskas - Julius Strampickas (Stadionas)
39 Domas Barauskas - Matas Barauskas (Stadionas)
40 Arūnas Baliukonis - Mantas Steponavičius (Legionas)
41 Liudas Čereškevičius - Laimonas Kiniulis (Legionas)
42 Nauris Dzikas - Erikas Mačiūnas (Legionas)
43 Vilius Černiauskas - Tomas Ašmena (Trajektorija)


_________
Ieško porininko Sigitas Rastauskas

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Pelėda 2021
Arunas 21.08.19 - 17:59
Pelėda 2021
Arvis 21.08.17 - 09:53
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2021.12.15

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 261
2 Mindaugas BARAUSKAS 257
3 Tomas BUŽONAS 178
4 Arūnas ČIPLYS 144
5 Mindaugas VISKONTAS 125
6 Artūras DUNDA 119
7 Ugnius JANKŪNAS 116
8 Kęstutis ŽUKAS 106
9 Sergej GONČAROV 99
10 Sigitas KVAJAUSKAS 93

MOTERYS
1 Milda ZDANAUSKAITĖ 257
2 Kornelija LUŠAITĖ 135
3 Asta JUKNIENĖ 112
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 84
5 Jolita DRĄSUTIENĖ 81
6 Algina JUKNAITĖ 74
7 Vida JABLONSKIENĖ 66
8 Gerda MALDEIKYTĖ 41
9 Raminta KVEDARAITĖ 35
10 Eglė GALDIKAITĖ 34

Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2020.12.15

1. SMIGINIS LT 958
2. Vilniaus LEGIONAS 863
3. Elektrėnų DUBLIS 662
4. Kretingos TOPAS 638
5. Mažeikių DARTS SK 632
6. Kauno TRAJEKTORIJA 512
7. Prienų STADIONAS 390
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 360
9. Jonavos STRĖLĖ 181
10. Šakių TANDEMAS 166
11. Vilniaus APUOKAS 133
12. Vilniaus LEGAS 110
13. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 29


Visi taškai
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us