Federacijos Taurė 2022
2022.03.09
Varžybos
komentarai: 1

Užsiregistravusių komandų ir žaidėjų sąrašas


Galima tik išankstinė registracija iki 2022.03.11 12:00 val.
Klubų vadovai atsakingi už registruotų startinio mokesčio garantavimą.
VARŽYBŲ REGLAMENTAS

Dalyvius registruoja klubų vadovai, individualiai gali registruotis tik tie žaidėjai, kurie nežais jokioje komandoje.


UŽSIREGISTRAVUSIOS KOMANDOS:

Komandų sudėtį bus galima patikslinti varžybų vietoje iki registracijos pabaigos

KOMANDOS, individualus ir porinis:

Auksinė strėlė (4):


Auksinė strėlė-Citma (4):


Port of darts (SmiginisLT) (4+2):


Smiginis LT I (4+2):


Smiginis LT II (4+0):


Vilkaviškis (Smiginis LT) (4+0):


Dublis (4+2):


Mažeikiai (4+2):


Draugužiai (4+2):


Apuokas (4+0):


Legas I (4+2):


Legas II (4+0):


Legas III (4+0):


Mažeikiai 2 (4+0):


Topas (4+2):


Topas 2 (4+2):


Vilniaus legionas I (4+2):


Vilniaus legionas II (4+2):


Vilniaus legionas III (4+0):


Vilniaus legionas IV (4+0):



Vilniaus legionas Varėnos lyga (4+0):


Trajektorija 1 (4+2):


Trajektorija 2 (4+0):


Trajektorija 3 (4+0):


Tik individualiose ir / arba porinėse:

Individuali:
VYRAI
1. Rytis Koncevičius (Smiginis LT)
2. Martynas Daukantas (Smiginis LT)
3. Tomas Šakys (Smiginis LT)
4. Vaidas Lukševičius (Smiginis LT)
5. Egidijus Kurklietis (Smiginis LT)
6. Gytis Jasenauskas (Smiginis LT)
7. Darius Petkelis (Smiginis LT)
8. Aloyzas Blockis (Dublis)
9. Justas Krilavičius (Dublis)
10. Raimondas Vileikis (Dublis)
11. Mindaugas Lukševičius (Dublis)
12. Kęstutis Jasiukaitis (Dublis)
13. Robertas Urbanas (Dublis)
14. Liudas Žuraulia (Vilniaus Legionas)
15. Mantas Karženauskas (Draugužiai)
16. Andrius Jakas (Draugužiai)
17. Valentas Pūdžiuvelis (Draugužiai)
18. Darius Pupliauskas (Draugužiai)
19. Laurynas Mitkus (Draugužiai)
20. Filipas Kitovas (Apuokas)
21. Valdas Jocius (Apuokas)
22. Danius Sklizmantas (Apuokas)
23. Robertas Masiulionis (Apuokas)
24. Dominykas Milius (Legas)
25. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
26. Albinas Mankevičius (Stadionas)
27. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
28. Mantas Jančiauskas (Stadionas)
29. Edgaras Bendikas (Topas)
30. Justas Viskontas (Topas)
31. Kęstutis Mikalauskas (Vilniaus legionas)
32. Raimundas Garbus (Vilniaus legionas)
33. Titas Šepetys (Vilniaus legionas)
34. Šarūnas Šulskis (Vilniaus legionas)
35. Raigardas Šulskis (Vilniaus legionas)
36. Romas Savanevičius (Apuokas)
37. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)

MOTERYS
1. Gerda Maldeikytė (SmiginisLT)
2. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
3. Neringa Raudonytė (Apuokas)
4. Dorota Masiulionė (Apuokas)
5. Irma Dobrovolskienė (Legas)

Porinė:
Vyrai
1. Gytis Jasenauskas - Egidijus Kurklietis
2. Tomas Šakys - Rytis Koncevičius
3. Laurynas Mitkus - Andrius Jakas
4. Mantas Karženauskas - Valentas Pūdžiuvelis
5. Filipas Kitovas - Danius Sklizmantas
6. Valdas Jocius - Robertas Masiulionis
7. Raimondas Vileikis - Aloyzas Blockis
8. Justas Krilavičius - Robertas Urbanas
9. Mindaugas Barauskas - Albinas Mankevičius
10. Egidijus Karčiauskas - Mantas Jančiauskas
11. Edgaras Bendikas - Justas Viskontas
12. Šarūnas Šulskis - Raigardas Šulskis
13. Irma Dobrovolskienė - Romas Savanevičius
14. Egidijus Kriščiūnas - Vaidas Lukševičius

Moterys
1. Dorota Masiulionė - Neringa Raudonytė
Komentarai
Gintaras
22.03.08 - 22:06
Atsakyti:
Jeigu yra moterų žaidėjų neturinčių komandos-kviečiame jugtis į jungtinę komandą su stipriausiais Šiaulių "Auksinės strėlės" vyrais🙂 Mūsų kontaktas: 865273744
________________________________________________________________________________________

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Artėjančios varžybos
Nėra būsimų įvykių
Puslapio atnaujino darbai
Dėl asmens duomenų apsaugos ir pradedamų svetainės atnaujinimo darbų, šiuo metu svetainėje nebėra narių registracijos ir panaikinta galimybė komentuoti. Turint pastebėjimų ar pastebėjus neatitikimų svetainėje - rašykite elektroniniu paštu sandra.rimkeviciute @ gmail.com arba arunas @ dartsfederacija.lt

Šios svetainės sustabdymas ir perjungimas į nauja planuojamas sausio pirmą savaitę.
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2022.11.28

1 SMIGINIS LT 1987
2 Elektrėnų DUBLIS 1381
3 Kretingos TOPAS 1238
4 Vilniaus LEGIONAS 1140
5 Kauno TRAJEKTORIJA 962
6 Mažeikių DARTS SK 915
7 Prienų STADIONAS 572
8 Šilalės DRAUGUŽIAI 570
9 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 518
10 Klaipėdos PORT OF DARTS 364
11 Vilniaus LEGAS 344
12 Vilniaus APUOKAS 203
13 Šakių TANDEMAS 91
14 Jonavos STRĖLĖ 45



Visi taškai
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2022.11.28

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 519
2 Ugnius JANKŪNAS 345
3 Edgaras GRIKŠAS 324
4 Mindaugas BARAUSKAS 279
5 Arūnas ČIPLYS 222
6 Tomas BUŽONAS 190
7 Arūnas BALIUKONIS 161
8 Kęstutis ŽUKAS 153
9 Sigitas KVAJAUSKAS 151
10 Aigars STRELIS 148

MOTERYS
1 Asta JUKNIENĖ 326
2 Milda ZDANAUSKAITĖ 277
3 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 255
4 Kornelija LUŠAITĖ 234
5 Jolita DRĄSUTIENĖ 145
6 Algina JUKNAITĖ 143
7 Vida JABLONSKIENĖ 109
8 Eglė GALDIKAITĖ 107
9 Gerda MALDEIKYTĖ 77
10 Irena BAUZE 64
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us