Lietuvos MASTERS 2018 - geriausi renkasi Šiauliuose
Arunas | 2017.12.30 - 20:04:05 | Komentarai 0 | |


2017 metų Čempionai laukia jūsų
Geriausi Lietuvos (pagal reitingą) 8 vyrai ir 6 moterys kviečiami dalyvauti MASTERS turnyre Šiauliuose.

VYRAI: 8 vyrai pateks pagal LT reitingą ir dar 4 galės patekti iš prieš tai įvykusio mini atrankos turnyro, kuriame gali dalyvauti tik licenzijuoti žaidėjai (2017 m). Pagrindiniame vyrų turnyre dalyvaus 12 vyrų, kurie rungtyniaus iki 3 laimėtų setų pogrupiuose, po 2 geriausius pateks į atkrintamąsias, kur rungtyniaus iki 4 laimėtų setų, finalas iki 5 laimėtų setų.

Moterys, kaip ir ankstesniais metais, patenka 6 pagal galutinį LT reitingą.

PLANUOJAMA VISŲ REZULTATŲ TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Apie savo dalyvavimą ar nedalyvavimą pagal reitingą patenkantys žaidėjai turi informuoti iki sausio 8 dienos.

Pagrindinio turnyro pradžia 13.00
Startinio mokesčio nėra.


ATRANKA: (tik licenzijuoti nariai - startinis 5 eurai))
Atrankos žaidimo sitema bus aiški po registracijos pabaigos. Iki 16 žaidėjų žaidimas vyks pogrupiuose dėl 1 vietos kiekviename. Jei iki 24 vyrų atrankoje - 2 minusai grupėse, jei 25 ir daugiau - vienas minusas. Papildomas dalyvių sąrašas yra -čia-

PAGAL LIETUVOS REITINGĄ PATEKO:

VYRAI:
1. Arūnas ČIPLYS (dalyvaus)
2. Darius LABANAUSKAS (dalyvaus)
3. Ugnius JANKŪNAS (dalyvaus)
4. Tomas ŠAKYS (dalyvaus)
-. Mindaugas BARAUSKAS (nedalyvaus)
5. Aigars STRELIS (dalyvaus)
6. Donatas MATIJOŠKA (dalyvaus)
7. Gintaras NAGEVIČIUS (dalyvaus)
8. Gintaras TUMĖNAS (dalyvaus)
-------Atsarginiai-------------
9. Sigitas KVAJAUSKAS
10. Lukas TUMĖNAS


MOTERYS:
1. Asta JUKNIENĖ (dalyvaus)
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ (dalyvaus)
3. Algina JUKNAITĖ (dalyvaus)
4. Irena BAUZE (dalyvaus)
-. Renata VAIKUTIENĖ (nedalyvaus)
-. Rūta ŠEREŠKOVA (nedalyvaus)
-. Dorota ADOMAVIČIŪTĖ (nedalyvaus)
5. Irena ČIPLIENĖ (dalyvaus)
-. Marija SOLOGUBAITĖ (nedalyvaus)
-. Violeta POVILAITIENĖ (nedalyvaus)
-. Kornelija LUŠAITĖ (nedalyvaus)
6. Arūnė KVEDARIENĖ (dalyvaus)
------Atsarginės-----------
7. Karolina ANDRIULEVIČIŪTĖ



Daugiau info ir atrankos dalyvius rasite -čia-

Apie praėjusių varžybų rezultatus rasite čia
Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon





Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2018.12.10

1. Darius LABANAUSKAS 630
2. Arūnas ČIPLYS 380
3. Tomas ŠAKYS 241
4. Donatas MATIJOŠKA 216
5. Mindaugas BARAUSKAS 204
6. Ugnius JANKŪNAS 201
7. Gintaras NAGEVIČIUS 179
8. Gintaras TUMĖNAS 168
9. Tomas SPERAUSKAS 157
10. Lukas TUMĖNAS 151


MOTERYS

1. Asta JUKNIENĖ 246
2. Renata VAIKUTIENĖ 234
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 230
4. Algina JUKNAITĖ 227
5. Kornelija LUŠAITĖ 177
6. Raminta KVEDARAITĖ 112
7. Rūta ŠEREŠKOVA 68
8. Arūnė KVEDARIENĖ 63
9. Irena BAUZE 56
10. Jurgita ŠAKIENĖ 55
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2018.11.02

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Arunas Ciplys
3. Kristaps Mickus
4. Madars Razma
5. Aigars Strelis
6. Mindaugas Barauskas
7. Ugnius Jankūnas
8. Tomas Šakys
9. Brian Lokken
10. Andres Paal

LADIES

1. Algina Juknaite
2. Asta Jukniene
3. Kristine Mickus
4. Helene Sundelin
5. Sandra Rimkeviciute
6. Anda Seimane
7. Renata Vaikutiene
8. Irena Bauze
9. Marija Ruzane
10. Zeltite Strade


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų komentaraigalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us