2018 m. penatalono varžybos Šiauliuose
Osvaldas | 2018.01.14 - 20:25:29 | Komentarai 0 | |


Visą praėjusių varžybų rasite paspaudę šią nuorodą. -čia-
Ačiū visems dalyvavusiems.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Lietuvos MASTERS 2018 - geriausi vėl žaidė Šiauliuose
Arunas | 2018.01.13 - 10:41:03 | Komentarai 0 | |


11.00 prasidėjo vyrų atrankinis turnyras, kuriame šiais metais pasiryžę dalyvauti 16 vyrų. Tik 4 geriausi iš jų pateko į pagrindinį turnyrą, kuriame susikaus su reitinguotais žaidėjais.
ATRANKOS LENTELĖ

Po atrankos į pagrindines varžybas pateko:
Sigitas Kvajauskas
Algirdas Makauskas
Sigitas Vasylius
Osvaldas Kšanys



2018 metų LT MASTERS PRIZININKAI IR ČEMPIONAI

VYRAI:
1. Darius Labanauskas
2. Arūnas Čiplys
3. Aigars Strēlis
4. Gintaras Tumėnas

MOTERYS:
1. Irēna Bauze
2. Sandra Rimkevičiūtė
3. Algina Juknaitė
4. Asta Jukniene

Smulkmenos žemiau:
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




2018 m .Penatalonas Šiauliuose
Osvaldas | 2018.01.08 - 17:08:49 | Komentarai 0 | |


Sveiki. Kviečiame į Šiaulius 2018 01 14 išmėginti savo jėgas Penatatlono varžybose.
Daugiau informacijos rasite čia: -čia-
Laukiame visų norinčių
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Lietuvos MASTERS 2018 - geriausi renkasi Šiauliuose
Arunas | 2017.12.30 - 20:04:05 | Komentarai 0 | |


2017 metų Čempionai laukia jūsų
Geriausi Lietuvos (pagal reitingą) 8 vyrai ir 6 moterys kviečiami dalyvauti MASTERS turnyre Šiauliuose.

VYRAI: 8 vyrai pateks pagal LT reitingą ir dar 4 galės patekti iš prieš tai įvykusio mini atrankos turnyro, kuriame gali dalyvauti tik licenzijuoti žaidėjai (2017 m). Pagrindiniame vyrų turnyre dalyvaus 12 vyrų, kurie rungtyniaus iki 3 laimėtų setų pogrupiuose, po 2 geriausius pateks į atkrintamąsias, kur rungtyniaus iki 4 laimėtų setų, finalas iki 5 laimėtų setų.

Moterys, kaip ir ankstesniais metais, patenka 6 pagal galutinį LT reitingą.

PLANUOJAMA VISŲ REZULTATŲ TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Apie savo dalyvavimą ar nedalyvavimą pagal reitingą patenkantys žaidėjai turi informuoti iki sausio 8 dienos.

Pagrindinio turnyro pradžia 13.00
Startinio mokesčio nėra.


ATRANKA: (tik licenzijuoti nariai - startinis 5 eurai))
Atrankos žaidimo sitema bus aiški po registracijos pabaigos. Iki 16 žaidėjų žaidimas vyks pogrupiuose dėl 1 vietos kiekviename. Jei iki 24 vyrų atrankoje - 2 minusai grupėse, jei 25 ir daugiau - vienas minusas. Papildomas dalyvių sąrašas yra -čia-

PAGAL LIETUVOS REITINGĄ PATEKO:

VYRAI:
1. Arūnas ČIPLYS (dalyvaus)
2. Darius LABANAUSKAS (dalyvaus)
3. Ugnius JANKŪNAS (dalyvaus)
4. Tomas ŠAKYS (dalyvaus)
-. Mindaugas BARAUSKAS (nedalyvaus)
5. Aigars STRELIS (dalyvaus)
6. Donatas MATIJOŠKA (dalyvaus)
7. Gintaras NAGEVIČIUS (dalyvaus)
8. Gintaras TUMĖNAS (dalyvaus)
-------Atsarginiai-------------
9. Sigitas KVAJAUSKAS
10. Lukas TUMĖNAS


MOTERYS:
1. Asta JUKNIENĖ (dalyvaus)
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ (dalyvaus)
3. Algina JUKNAITĖ (dalyvaus)
4. Irena BAUZE (dalyvaus)
-. Renata VAIKUTIENĖ (nedalyvaus)
-. Rūta ŠEREŠKOVA (nedalyvaus)
-. Dorota ADOMAVIČIŪTĖ (nedalyvaus)
5. Irena ČIPLIENĖ (dalyvaus)
-. Marija SOLOGUBAITĖ (nedalyvaus)
-. Violeta POVILAITIENĖ (nedalyvaus)
-. Kornelija LUŠAITĖ (nedalyvaus)
6. Arūnė KVEDARIENĖ (dalyvaus)
------Atsarginės-----------
7. Karolina ANDRIULEVIČIŪTĖ



Daugiau info ir atrankos dalyvius rasite -čia-

Apie praėjusių varžybų rezultatus rasite čia
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Lietuvos Čempionatas 2017 - antroji diena - komandinis
Arunas | 2017.12.10 - 11:34:38 | Komentarai 0 | |


Antrą dieną vyksta komandinė rungtis, kurios susirinko 4 moterų komandos ir 11 vyrų komandų.

Geriausios moterų komandos:
Finalas "Dublis" (Algina Juknaitė, Asta Jukniene) 5 : 1 "Trajektorija" (Arūnė Kvedarienė, Raminta Kvedaraitė).
3 vietos Mažeikiams su Irena Čiplienė, Milda Zubaviciene ir "Smiginis LT"su Violeta Povilaitienė, Audra Petkelienė.

Geriausia vyrų komanda: "Mažeikiai" (Arūnas Čiplys, Tomas Bužonas, Jurijus Stekolnikovas, Julius Zubavičius)!
FINALAS 9:8 su komanda "Smiginis LT" (Tomas Šakys, Mindaugas Barauskas, Dainius Rudalevičius, Algirdas Makauskas).
Trečios vietos: "Topas Kretinga" (Antanas Galdikas, Jonas Lesciauskas, Sigitas Kvajauskas, Arūnas Malakauskas) ir "Auksinė strėlė" (Osvaldas Kšanys, Nagevičius Gintaras, Marius Adakauskas, Sigitas Vasylius).

LENTELĖS: Vyrų komandos - Moterų komandos
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




DUBLIS triumfavo Lietuvos Čempionto 2017 individualioje rungtyje
Arunas | 2017.12.09 - 11:45:49 | Komentarai 0 | |


Šiauliuose prasidėjo 2017 metų Lietuos uždaras čempionatas, kuriame gali varžytis tik Lietuvos respublikos piliečiai.
Norėjome sulaukti 100 dalyvių pažymint Lietuvos 100 metų jubiliejų, tačiau surinkome tik 80 sportininkų: turime 65 vyrus, 15 moterų, 32 vyrų dvejetus ir 7 moterų poras.

LENTELĖS: vyrai - moterys
porinis vyrai - porinis moterys

ŠIANDIEN VARŽYBŲ FINALAI:
A.Čiplys / T.Bužonas 4-0 U.Jankūnas / D.Matijoška
V.Povilaitienė / A.Petkelienė 4-3 S.Rimkevičiūtė / R.Šereškova
Tomas Šakys 4-5 Ugnius Jankūnas
Algina Juknaitė 3-4 Asta Juknienė
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Į puslapį  [1] 2 3 ... 50 51 52
Senesnės naujienos
Auksinė Strėlė 2017 Arunas @ (17.11.25 - 14:40) (Lietuvos reitinginės)
Kaišiadorių Taurė - LEGAS 2017 - rezultatai Ramūnas @ (17.10.18 - 12:38) (Lietuvos reitinginės)
LEGAS 2017 - varžybos Kaišiadoryse Ramūnas @ (17.10.11 - 12:18) (Lietuvos reitinginės)
Baltic Cup 2017 Arunas @ (17.09.27 - 12:38) (Latvijoje)
Pelėda 2017 rezultatai Arunas @ (17.09.26 - 21:44) (Lietuvos reitinginės)
Pelėda 2017 SauliusM @ (17.09.13 - 20:32) (Lietuvos reitinginės)
Elektrėnų Taurė 2017 Arunas @ (17.09.11 - 20:36) (Lietuvos reitinginės)


Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.12 - 16:42
Žiežmarių Taurė 2017
Gintaras 17.03.10 - 14:18
2017 metų licenzijuoti LDSF nariai
Pgnss 17.02.23 - 20:36
LT MASTERS 2017
Arunas 17.01.06 - 14:38
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2017.12.15

1. Arūnas ČIPLYS 464
2. Darius LABANAUSKAS 324
3. Ugnius JANKŪNAS 235
4. Tomas ŠAKYS 220
5. Mindaugas BARAUSKAS 205
6. Aigars STRELIS 195
7. Donatas MATIJOŠKA 172
8. Gintaras NAGEVIČIUS 164
9. Gintaras TUMĖNAS 151
10. Sigitas KVAJAUSKAS 122


MOTERYS

1. Asta JUKNIENĖ 252
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 197
3. Algina JUKNAITĖ 188
4. Irena BAUZE 186
5. Renata VAIKUTIENĖ 141
6. Rūta ŠEREŠKOVA 96
7. Dorota ADOMAVIČIŪTĖ 56
8. Irena ČIPLIENĖ 54
9. Marija SOLOGUBAITĖ 53
10. Violeta POVILAITIENĖ 41
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2017.12.15

1. SMIGINIS LT 1353
2. Elektrėnų DUBLIS 1281
3. Mažeikių DARTS SK 1206
4. Vilniaus LEGIONAS 800
5. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 466
6. Vilniaus APUOKAS 443
7. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 223
8. Jonavos STRĖLĖ 204
9. Kauno TRAJEKTORIJA 180
10. Vilniaus LEGAS 62
11. Klaipėdos HARMONIJA 12


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2017.09.10

VYRAI

1. Arunas Ciplys
2. Darius Labanauskas
3. Aigars Strelis
4. Dennis Nilson
5. Mindaugas Barauskas
6. Madars Razma
7. Peter Sajwani
8. Gatis Lancers
9. Meelis Aule
10. Kristaps Mickus


MOTERYS

1. Irena Bauze
2. Sarmite Lavrentjeva
3. Asta Jukniene
4. Kaisu Rekinen
5. Anda Seimane
6. Sandra Rimkeviciute
7. Renata Vaikutiene
8. Maret Liiri
9. Amanda Abbott
10. Kornelija Lusaite

Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us