Varžybos Klaipėdoje
Algis | 2008.07.03 - 10:33:16 | Komentarai 1 | |


Vakar Klaipėdos centre esančiame boulingo klube "Honolulu" įvyko pirmosios šių metų reitinginės varžybos. Žaidėme 501 iki trijų laimėtų legų.
Varžybose geriausiai sekėsi Leonidui Smirinenkai, antras buvo Rimas Dobilinskas,trečias - Valentinas Danilevičius.

Dar vyko dvi papildomos rungtys - pramoginės. "High Score" (kas daugiau taškų)per 10 serijų daugiausiai sumetė Leonidas - apie 650. Per 10 serijų į bulių ir pusbulį daugiausiai kartų pataikė irgi Leonidas.

Treniruotės vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val.
Pirmais ir trečiais mėnesio trečiadieniais vyksta reitinginės varžybos
"Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1)
Pamėtyti su sava kompanija ten galima bet kurią dieną, neturintiems strėlyčių jas paskolins vietoje, kreiptis į boulingo darbuotojus
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Atidaromoji treniruotė
jurgita | 2008.06.26 - 11:16:18 | Komentarai 1 | |


Apžiūrėti prabangios Klaipėdos smigininkų užuovėjos - boulingo klubo "Honolulu" ("Klaipėdos" viešbutyje, Naujoji sodo g. 1) vakar susirinko 12 suinteresuotų asmenų. Trys iš jų - asmenės. Merginos (lankininkės) atėjo ne tik pažiūrėti, bet ir pačios pamėtyti. Klaipėdos smigininkės jau porą metų neitin reguliariai vykdavose treniruotėse būdavo retos viešnios.

Vakar vyko pramoginė treniruotė. Žaidimas - "201" su dviguba pabaiga poromis. Žaidimas, kalbos ir atsipalaidavimas truko apie 3 valandas. Šį kartą nugalėtojo niekas nerinko.

Pirmadienį vyks jau asmeninės, tačiau vis dar pramoginės varžybos. Bet jau bus renkamas pats pačiausias.
Trečiadienio klubinės varžybos jau bus reitinginės, kaip ir visų kitų pirmųjų ir trečiųjų mėnesio trečiadienių. Moterų ir vyrų reitingas bus bendras. Metų gale geriausieji bus pagerbiami ypatingai.
Visų pirmadienių ir likusių trečiadienių rungtynių rezultatai į reitingą nebus įtraukiami. Planuojama, kad treniruotės truks apie 3-4 val. (18-22 val).

Treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val.
Pirmais ir trečiais mėnesio trečiadieniai vyks reitinginės varžybos
"Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1)
Pamėtyti su sava kompanija ten galima bet kurią dieną, neturintiems strėlyčių jas paskolins vietoje, kreiptis į boulingo darbuotojus
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Kviečia į svečius
jurgita | 2008.06.24 - 23:06:12 | Komentarai 0 | |


Klaipėdiečiai nuo rytojaus treniruosis apsupti televizoriaus ekranų ir muzikos - "Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1). Jame įrengti du taikiniai, dar vienas stovas su taikiniu laikomas atsargoje.

Į naujojo smiginio treniruočių centro atidarymą kviečiami visi besidomintys ir jiems prijaučiantys. Kitų miestų atstovai taip pat laukiami.

Visa tai suorganizavęs Leonidas taikinius išbandė su Tomu jau pirmadienį. Su mažesniais taškais nei 100 nė vienas, galima sakyti, neprasidėjo. Demo partijoje 4:2 laimėjo Leonidas, 86 ir pan. uždarinėjęs 2 strėlėm (60 ir 2x13). Tomas irgi parodė savo firminių triukų.

Treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val.
"Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1)
Pamėtyti su sava kompanija ten galima bet kada, taikiniai nebus slepiami, neturintiems strėlyčių jas paskolins vietoje, kreiptis į boulingo darbuotojus
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Įspūdžiai iš Mažeikių
jurgita | 2008.06.17 - 16:34:10 | Komentarai 0 | |


Asmeninės vyrų varžybos. Netikėtumų buvo jau pogrupiuose. Jaroslavas Svirskas neįveikia Jevgenij Judin ir toliau išeina būtent šie abu žaidėjai, už borto palikdami Arvydą Kvedarą. Visi trys turėjo po dvi pergales. Visi trys turėjo po vienodą laimėtų legų skaičių, tačiau Arvydas buvo vienu legu daugiau pralošęs nei kiti du. Taip suvedamos senos sąskaitos, atidarytos Palangoje.
Pirmu numeriu iš pogrupio išėjęs Ženia, antrą dieną porinėse varžybose nepasirodė.

Kęstutis Garalevičius pogrupyje 3:0 sužaidė su sunkiai paimamu Oskars Kovalevskiu ir išėjo iš pogrupio.

Rimas Želvys iš pogrupio išėjęs antru numeriu (2:3 pralošė Erikui Staniui) vėliau užtikrintai nukeliavo iki finalo. Laimi prieš Jevgenij Judin, vėliau stabiliais šimtukais 4:1 nokautuoja Gintarą Nagevičių, o į finalą patenka per Tomo Šakio galvą - 4:2. Rimas paėmė pirmus 3 legus, Tomas atsigavo, ima vytis 3:2, tačiau Rimas nori į finalą. Taškais beveik visus legus abu ėjo lygiai. 100 -100, 140 - 100 ir t.t. Tik Tomui nesisekė uždarymai, ko nepasakysi apie Rimą.

Taip Rimas varė ir kelis pirmuosius legus finale prieš Arūną Čiplį. 1:1. Tačiau vėliau jėgos išseko, taškai nebekrito.

Arūnas pogrupyje dėl vietos po saule turėjo grumtis ir su latvių mohikanais Aigars Streliu, ir su Guntars Grebskiu. Prieš abu jis laimėjo minimaliu skirtumu 3:2. Strelis neatsilaikė ir prieš Grebskį.

Darius Labanauskas pogrupyje nepralošė nė vieno lego, nors pogrupyje žaidė net penkiese. Tačiau vos išėjęs iš pogrupio susitiko su Grebskiu ir - 1:4. Grebskis bando imti ir Tomą Šakį. Iš pradžių - nieko gero. 3:1 mėgaujasi Tomas, bet jam ima nesisekti uždarymai ir Grebskis išlygina 3:3. Lemiamas legas.

Savo orakulinius sugebėjimus pademonstruoja Rimantas Dobilinskas: "Nesijaudink, Tomas laimės". Nieko keista, jei Tomas laimėtų. Labiau būtų keista, jei praloštų. Tačiau Grebskis ant sparnų. Meta po šimtą ir daugiau. Tomas kaip nesavas. Renka po 26, 45. Latvis bando užsidaryti, kai Tomui buvo likę daugiau nei 350 taškų. Rimantas ir toliau ramiai savo varo: "Tomas laimės, pamatysi!" Tomas dar po 45 meta, o Grebskis vis neuždaro. Tomas įgauna trečiąjį kvėpavimą. Sumeta 100, kitą priėjimą virš 100 ir jau turės progą uždaryti - liko virš 90. Grebskis nusivaro iki dvejeto. Tomas dviem strėlėm pasiruošia uždarymą, bet nepataiko. Grebskis griebiasi šiaudo, bet vis tiek neuždaro. Tomo kantrybė išseko ir pasiima pergalę.

Pralošęs Rimui dėl trečios vietos Tomas susitiko su Svirsku. 4:3, taurė Tomo. Lemiamą legą jis uždarė per bulių. Bulių pasikinkė ir Aleksandr Stankevič, tądien uždaręs nuo 130.

Didžiausia kliūtis kelyje į ketvertuką diedukui buvo Gintaris Armalis, laimėjo tik 4:3, o į finalą neįleido Arūnas - 4:1.

Porinis vyrų finalas prasidėjo trimis laimėtais Arūno Čiplio ir Arvydo Kvedaro legais, bet Gintaris Armalis su Darium Labanausku pasivijo ir nugalėjo. Lemiamą legą uždarė Darius, o Gintaris klaupė prieš jį ant kelių.

Moterys. Lina Baliutienė prieš varžybas numojo ranka: ko gali tikėtis, jei 4 metus strėlių rankose nelaikė. Bet su tokiu požiūriu ji nuėjo iki finalo.

Raminta Kvedaraitė ir Aurita Sirvydytė sužibėjo ir asmeninėse, ir porinėse varžybose. Asmeninėse Raminta aplošė Aretą Kovalevską 3:0 ir išėjo iš pogrupio. Aurita pateko į pogrupį iš 4 moterų. Ji 3:2 laimėjo prieš Kvedarienę ir tik 2:3 nusileido Irenai Čiplienei. Iš pogrupio neišėjo.
Porinėse varžybose merginoms sekėsi ir užsidarinėti, ir taškus rinkti, trūko tik laimės. Buvo 4 poros, žaidėme kiekviena pora su kiekviena pora, o dvi daugiausiai taškų surinkusios poros varžėsi finale. Aurita su Raminta tik 3:4 nusileido Jurgitai Šakienei ir Erikai Bagdonavičienei bei Audronei Nagevičienei ir Vilmai Armalienei, o giminingai porai - Irenai Čiplienei ir Arūnei Kvedarienei pralošė 1:4. Kovoje dėl 3 vietos Aurita su Raminta vėl tik 3:4 nusileido Audronei su Vilma. Aurita penkis ar šešis kartus sumetė daugiau 120, Ramintai taškai irgi neblogai ėjo.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
AB "Mažeikių nafta" TAURĖ 2008 - rezultatai
Donatas | 2008.06.14 - 20:09:58 | Komentarai 2 | |


AB „Mažeikių nafta“ taurės nugalėtojai Vilma armalienė ir Arūnas ČiplysAB „Mažeikių nafta“ taurė 2008 tarptautinės smiginio (DARTS) varžybos prasidėjo modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ jaunųjų šokėjų pasirodymu. Po atidarymo kalbos ir modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ programos prasidėjo varžybos.
Mažeikiuose prie smiginio taikinių varžėsi 35 vyrai ir 13 moterų iš Lietuvos ir Latvijos. Kovos aktyviai vyko ir pogrupiuose ir atkrintamosiose varžybose.
Moterų grupėje staigmeną pateikė mažeikiškė Lina Baliutienė. Retai dalyvaujanti smiginio varžybose, Mažeikiuose ji tik finale nusileido Vilmai Armalienei. Trečią vietą iškovojo Vita Grebska įveikusi Ireną Čiplienę.

Vyrų grupėje sublizgėjo Rimas Želvys. Ketvirtfinalyje įveikęs Gintarą Nagevičių, pusfinalyje (po labai permainingos ir lygios kovos) Tomą Šakį tik finale nusileido Arūnui Čipliui 2:5. Trečias liko Tomas Šakys įveikęs lemiamajame lege (uždarė per BULL) Jaroslavą Svirską.
Nugalėtojai nuo AB „Mažeikių naftos“ prizais gavo po gerą skaitmeninį fotoaparatą. Prizininkai po smagų lauko žaidimą PENTANKA. Taurių grožį ir dydį pamatysite nuotraukose. Po varžybų uždarymo buvo organizuotas puikus vaišių stalas.

Antrą varžybų dieną - porinė rungtis.Po kovų pogrupiuose paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros. Visos kovos buvo inirtingos. Vyrų grupėje kovoje dėl III vietos stipresni buvo latvis Aigars Strelis su Jaroslavu Svirsku, 4:3 nugalėję puikiai šiandien žaidusius Eriką Mačiūną ir Aleksandrą Stankevič. Finale Arūnas Čiplys su Arvydu Kvedaru pirmavo 3:0, bet fortūna nusisuko ir nugalėtojais tapo Ginataris Armalis su Dariu Labanausku. Moterų finale puikiai žaidė Jurgita Šakienė su Erika Bagdonavičienė (Jurga uždarė nuo 73 į Bulių), nugalėdamos Ireną Čiplienę su Arūne Kvedariene. Kovoje dėl trečios vietos Vilma Armalienė su Audrone Nagevičiene tik 4:3 nugalėjo Auritą Sirvydytę su Raminta Kvedaraite.
Puikūs prizai ir dovanos visiems prizininkams.
Ačiū AB "Mažeikių Nafta" ir visiems susirinkusiems Mažeikiuose.
Gerų vasaros atostogų.

Varžybų lenteles galite rasti čia
Mūsų fotoalbume yra ir nemažai foto iš šių varžybų (ačiū Erikui)čia.
Atskira varžybų dalyvių padėka Erikui Staniui, kuris sugebėjo tiek prifotografuoti puikių kokybiškų kadrų per varžybas, bei patalpinti juos visus internete čia
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
AB "MAŽEIKIŲ NAFTA" TAURĖ 2008
Donatas | 2008.06.10 - 11:30:02 | Komentarai 1 | |


Mažeikiuose birželio mėnesio 14-15 dienomis įvyks Tarptautinės smiginio (DARTS) varžybos AB „MAŽEIKIŲ NAFTA“ TAURĖ 2008. Laukiami stipriausi smiginio žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pirmą dieną vyks individuali rungtis 501 double out, antrą dieną porinė rungtis 501 double out. Reitinginių varžybų startinis mokestis - 2 LT.

AB „Mažeikių nafta“ smiginio (DARTS) taurės varžybų programa

2008 m. birželio 14 d.

10.00-11.30 Dalyvių registracija.
11.30-12.00 Burtų traukimas. Varžybų pogrupių lentelių sudarymas.
12.00-12.30 Varžybų atidarymas. Svečių sveikinimo kalba. Svečių kalbos. Bendra nuotrauka.
12.30-13.00 Modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ programa.
13.00-20.00 Smiginio varžybos (individuali rungtis).
20.00-21.00 Nugalėtojų apdovanojimas. Gal ir šventinis vakarėlis.

2008 m. birželio 15 d.

9.30-10.30 Dalyvių registracija.
10.30-11.00 Burtų traukimas. Varžybų pogrupių lentelių sudarymas.
11.00-17.00 Smiginio varžybos (porinė rungtis).
17.00-18.00 Nugalėtojų apdovanojimas.

Dėl apgyvendinimo Mažeikiuose - visi viešbučiai - čia
Patikslinti:
Svečių namai VASGENA (dvivietis 130-160 lt be pusryčių, pusryčiai +20 lt žmogui) tel: +37069839112
Viešbutis - RUGELIS kainos apie 50-60 lt žmogui, jei reikia pusryčiai apie 10 lt. tel: +37044365658

Žemėlapis

[ Daugiau... ]
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Į puslapį  1 2 3 ... 52 [53] 54 55 56
Senesnės naujienos
Palanga - Dariaus (papildyta) jurgita @ (08.06.09 - 12:38) (Lietuvos reitinginės)
Gal jau laikas atostogauti? Arunas @ (08.06.05 - 13:17) (Mažeikiai)
Nordic Cup laimėjo suomiai jurgita @ (08.06.01 - 23:04) (Europoje)
Dalis Nordic Cup rezultatų jurgita @ (08.05.31 - 13:10) (Europoje)
Iki rudens! Gintaras @ (08.05.23 - 15:56) (Šiauliai)
Kaunas kaunas Kvedaraite @ (08.05.23 - 13:51) (Kaunas)
Saulės miestas 2008 Gintaras @ (08.05.19 - 07:41) (Lietuvos reitinginės)
Žaidžiame ir toliau trečiadieniais Arunas @ (08.05.16 - 20:15) (Mažeikiai)Artėjančios varžybos
19.07.27 - TOPO taurė

19.08.24 - Priekules Kauss

19.09.14 - Elektrėnų Taurė

19.09.21 - Irlava Kauss

19.09.28 - BALTIC CUP

19.10.08 - WDF World Cup

19.10.19 - Liepajas Kauss

19.10.19 - Kaišiadorių Taurė

19.11.16 - Auksinė Strėlė

19.11.22 - Latvia Open
BALTIC CUP 2019
2019.09.28-29 Trakai
_______________________
Trasalis Resort & SPA,Trakai, Lietuva

Baltic Cup Open 2019
REGULATION - NUOSTATAI
REGISTERED TEAMS - KOMANDOS
DAUGIAU INFO KALENDORIUJE
PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.05.13

1. Darius LABANAUSKAS 460
2. Mindaugas BARAUSKAS 333
3. Arūnas ČIPLYS 319
4. Aigars STRELIS 225
5. Gintaras NAGEVIČIUS 223
6. Ugnius JANKŪNAS 206
7. Kristaps MICKUS 198
8. Gintaras TUMĖNAS 175
9. Benediktas PAULAUSKAS 162
10. Tomas SPERAUSKAS 153

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 392
2. Algina JUKNAITĖ 235
3. Asta JUKNIENĖ 195
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 194
5. Renata VAIKUTIENĖ 176
6. Raminta KVEDARAITĖ 121
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 80
8. Arūnė KVEDARIENĖ 51
9. Audra PETKELIENĖ 48
10. Irena BAUZE 47

Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us